AĞ BAĞDAŞTIRICISINI YÜKLEYEMİYORUM2

HPQ-User
26-12-2008, 21:41   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

brave_x sormuş:
arkadaşlar bu sitelerden gösterdiğiniz driverleri indirip kurdum fakat çıkarılabilen extracarsive şeklinde geliyor bunları masa üstüne çıkarıyorum exe uzantılı olanı çalıştırıyorum cannot.... diye devameden bir hatadan bahsediyo doğru driveri indirdiime eminim acaba çıkardırken başka bir yere mi çıkarmak lazım
2.bir konu var format öncesi pc de service pack2 vardı şimdi servicepack sp3 lü cdden kurdum bi ara sp3 ün her donanım için uygun olmayabileceğini söylemişlerdi acaba ağ bağdaştırıcısını driverini kuramamanın sp3 le ilgisi varmı yoksa emin olmama rağmen yanlış bir drivermi indirdim ben
verdiğim bilgilere göre hangisi taratıp ağ bağdaştırıcısı ile olan driveri bulacam bu ağ bağdaştırıcı driverini ararken chipsete mi anakartın modeline mi yoksa cpu türünümü aratcaz googleden yardı m pls....

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
                        Sürüm          EVEREST v4.60.1500/tr

İşletim Sistemi          Microsoft Windows XP Professional
                Anakart:
                        CPU Türü          Intel Celeron D 320, 2400 MHz (18 x 133)
                        Anakart Adı          Kobian PVM800M
                        Anakart Çipseti          VIA PM800/PM880/PN800
                        Sistem Belleği          [ TRIAL VERSION ]
                        BIOS Türü          AMI (08/04/04)
                        İletişim (COM ve LPT)          İletişim Bağlantı Noktası (COM1)

Görüntü Birimi:
                        Görüntü Bağdaştırıcısı          VIA/S3G UniChrome Pro IGP (32 MB)
                        3D-Hızlandırıcı          VIA/S3G UniChrome Pro
                        Monitör          Samsung SyncMaster 793S/793V/MagicSyncMaster CM173G [17" CRT] (HSAX532355)

Çokluortam:
                        Ses Bağdaştırıcı          Realtek ALC655 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5

Hiper£l£v£nKids
26-12-2008, 21:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

Lütfen forum içinde büyük harf kullanma başlığa bak.
----------
Yeni format attım demişsin.Windows İnstaller'i kurdun mu?

brave_x
27-12-2008, 01:58   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj

Sence sorun bumu aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcıları yok drieri indirdim ama kuramıyorum dediğini deniycem