Ağ bağlantı simgesi

mapavrili
07-03-2009, 19:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
130 mesaj

selam,Benim sorunum şu:internet bağlantım var hiçbir problem yok yalnız,sağda saatin yanındaki ağ bildirim simgesinin üstünde (X)çarpı işareti var.Daha önce internet bağlı olmadığı zaman çıkan bu çarpı işareti şimdi sürekli orda.Bu olay başlayalı 1 hafta falan oldu sebebini anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.
işletim sistemim Vista busines 32 bit

Kapalı Hesap (79876)
07-03-2009, 20:06   |  #2  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Kablosuz ağın olmasın o

osmanefe
07-03-2009, 20:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

bağlantı sorunun yoksa sorun olacağını zannetmiyorum çünkü zamanla simge dosyaları veya onları gösterilmesini sağlayan dosyalarda ufak bozulmalar oluyor bundan kaynaklı olabilir

zxsel
07-03-2009, 20:39   |  #4  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

kablosuz ag baglantısı kullanıyorsan ag baglantılarıma gır

ag baglantılarını goruntule de  ıkıtane baglantı cıkcak

onlardan yerel ag baglantısı yazan yerı  mausun sagıylan tıkla

devre dısı bırakde

eger kablolu ag baglantısı kullanıyorsanda dıger yanı kablosuz  ag baglantısı sımgesı ısaretını mausun sagıyla tıkla  devre dısı bırak de   duzelır bu kadar basıt  anlatabıldımmıı arkadasım  yanlız kullanmadıgın baglantı turune  devre dısı bırak de yoksa  netın yayını kesılır eger kullandıgın sımgeyı devre dısı bırak dersen yanlıslıkla tekrar ustune gel mausun sagıyla etkınlestır ı tıkla ancak bıtane sı devre dısı olmalı cunku  bırı anladıgım kadarıyla fazlalık suan  ekranın sag altındakı  ok  ben oyle yapıyorum...sadece baglı olan gozukuyor dıgerı ı yandan net yayını taktıgım an aktıf edıyorum...