Ağ bulma sorunu

iekmekci
01-02-2014, 10:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar

Daha önce kurdugum bır programın regeditten kalıntılarını silmeye çalışırken sanırım yanlış birşeyler sildim.bilgisayarımı yeniden başlattıgımda ethernet ve wifi sürücüleri yüklü görünmesine rağmen ne kablosuz ne de kablolu olarak internet erişimi sağlayamıyorum.ağ ve paylaşım merkezine girildiğinde sol tarafta bulunan 3 sekmeden (Kablosuz ağları yönet,Bağdaştırıcı ayarlarınıdeğiştirin,Gelişmiş paylaşım ayarlarını değiştirin) ilk sıradaki olan KAblosuz ağları yönet sekmesininde kayboldugunu farkettım.ve ek olarakta bılgısayarımda aygıt yonetıcısıne gırdıgımde bluetooth cevre aygıtı drıverı problemlı gorunuyor.bıraz arastırdım bu cevre aygıtı bılgısayara bır cıhaz baglarken gereklıymıs.fakat ben bılgısayara hıc bır cıhaz baglamaya calısmıyorum (telefon vb) problemımle ılgılı bana yardımcı olursanız cok sevınırım.

Sistem Bilgilerim
iekmekci
01-02-2014, 20:54   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar yokmu boyle bır problemle karsılasan yada bu tur bır problem hakkında çözüm önerisi sunabilecek ?

tknsyen
01-02-2014, 22:08   |  #3  
tknsyen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 44
443 mesaj

sistem geri yükleme açıksa kayıtları silmeden önceki zamana geri yükle imaj aldıysan imajı geri yükle bu da yoksa yeniden temiz bir format at.