Ai Charger+ neleri şarj eder

crixallis31
02-02-2014, 14:02   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
596 mesaj

Mrb arkadaşlar asus M5A97 R2 anakartım var.Yanında ai charger+ diye hızlı şarj için bir program geliyormuş.Araştırdım program için sadece iphone,ipod,ipad apple ürünlerinin adı geçiyor.Başka ürünlerin hızlı şarj desteği yok mudur?Elimde apple marka bir ürün yok. Asus anakartın bile olmasa bu yazılımı kurarak apple ürünlerini hızlı şarj edebiliyormuş ne hikmetse.Kardeşimde s3 mini var bende kindle paperwhite bunları hızlı şarj desteği var mıdır?Yoksa hiç kurmayayım.

BreenLine
02-02-2014, 22:05   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
69 mesaj

Bahsettiğin anakart bende de var. Anakartın yanında verilen cd de bu programı bulabilirsin, ancak bende de android bir telefon var ve hızlı şarj ettiğini göremedim malesef

crixallis31
03-02-2014, 12:21   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
596 mesaj

apple ürünlerinde olupda diğer telefonlarda olmayan ne anlamadım:( Diğer ürünleri de hızlı şarj etseydi iyidi. Android telefon kardeşimin olduğu için önemli değilde kindle çok yavaş şarj oluyor onu hızlı şarj etseydi çok iyi olurdu.Birde yazılımı kurmak yetiyor değil mi  bir bilgisi olan var mı?Hızlı şarj destekleyen bir cihaz bağlandığında bu konuda programın simgesi bildirim yapıyor mu?

BreenLine
03-02-2014, 18:27   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
69 mesaj

anakartın kendi programı olan ai suite'de tool sekmesinde ai charger + adından bir yer var oradan bu özelliği açıp kapayabiliyorsun.

crixallis31
07-02-2014, 15:45   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
596 mesaj

Denedim bir işe yaramadı.Neden apple ürünlerinde hızlı şarj edilirken diğer ürünleri şarj etmiyor bu zımbırtı onlarda olupda diğerlerinde olmayan ne var?