Aion Online Popüler mmo Server ve Pvp serverler

erbes
15-03-2014, 07:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Aion online tanıtım filmi ve En iyi 2014 online oyunlarını tanıtmak isterim. Tercih kaliteli ve yeni oyunlar.

Karakterlerin görsel efektleri harika. Skill düzeyleri ve gerçekci vuruş düzeyleri çok yüksek seviyede bir oyun. Eski tarz oyunları bile ve yıllardır oynanan oyunlara göre bu oyunu görüpte hayran olmamak elde değil. Pvp serverler sitesi olarak Aion online oyununu öneriyoruz.

Minimum Sistem:
Microsoft? Windows? XP SP2 " 2.8GHz CPU or equivalent " 1GB RAM " NVIDIA? 5900 Ultra with 128MB RAM / ATI Radeon? x700 with 128MB RAM or higher " 15GB hard disk space " DVD-ROM drive " DirectX? 9.0c (6/2008 update) " Sound device " Broadband Internet connection

Önerilen Sistem:
Microsoft? Windows? XP SP2/ Vista " Dual Core CPU 2.0GHz or equivalent " 2GB RAM " NVIDIA? 6800 with 256MB RAM / ATI Radeon? x800 with 256MB or higher " 15GB hard disk space " DVD-ROM drive " DirectX? 9.0c (6/2008 update) " Sound device " Broadband Internet connection 

Sistem gereksinimi ilede bu kalite anlaşılıyor. Birde tamamen türkçe olması hepsinin önüne geçiriyor.

Bu sezonda bir çok oyun yine sanal alemin kapısını çalmış ve çokta iddalı konumdalar. Bu oyunları oynarkenbir odada ışıkları kapatmışsınız pc ışığı ile pür dikkat bilgisayara bakıyor suratınız değişken biçimlerde yansıma yapıyor. Bir eliniz klavyede bir eliniz mouse da çok heyacanlı bir dış görünüşünüz var fakat dışardan bakan sizin aslında o pencerede ne savaşlar verdiğnizi anlayamaz en iyi siz bunu anlar ve bu heyecanı yaşarsınız

2014 online oyunları listesi.

Artık bir çok oyunun online oyunu çıkmış durumda. Özellikle pvp serverler oyunları hızlı gelişim ve eğlence yönünden sizi cezvedebilir.  Eğer ben uzak doğuda bir savaşcı yada ninja vsvs olmak istiyorum, Kendimi orda bulabilirim diyorsanız Metin2 pvp serverler oyunlarındaki listeden güzel bir tanıtım seçebilirsiniz. Yok ben fantastic bir dünyada savaşcı olmak istiyorum diyorsanız Knight private serverlar sizi beklemekte. Bunlar olmadı ben ipek yolunda hem ticaret yaparım hem savaşırım eventlerle ben daha mutlu olurum diyorsanız size uygun olarak Silkroad pvp serverler göze çarpmakta. Veya ben artık yeni bişeyler arıyorum pvp serverolarak beni mutlu edebilecek derseniz diğer pvp serverler den listeye bakabilirsiniz.