Air Ties RT 204 Modem Hizmet Programı Sorunu

Seacrash
31-07-2010, 19:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar Air Ties RT 204 Kablosuz modem aldım.Masaüstü bilgisayarıma ve laptopuma cdsini kurdum.İlk başta herhangi bir hata vermiyordu.İnternet expoler'a ip  yazıldığında çıkan air ties modem bilgisi ekranında şifre ilk başta yoktu kendi şifremi koydum. Bir kaç gün sonra onuda kabul etmiyor.Resmen şifreyi kaybettim.Şifrenin doğruluğundan %100 eminim.Air ties hizmet programında "Sisteminizde kablolu ya da kablosuz ağ bağlantısı bulunamadı.modeminiz kablosuz modem ise kablosuz ağınızın devre dışı olup olmadığını kontrol ediniz.Modeminiz kablolu modem ise kablonuzun takılı olduğuna emin olunuz" die masaüstü bilgisayarımdaki hizmet programında böle bir yazı çıkıyor.Durum,Ayarlar,Sayaç,Bilgi gibi bölümlere giremiyorum.Ama internet bağlantısı mevcut.Ayrıca bir sorum daha olacak.masaüstü bilgisayarımda herhangi bir programı indiremiyorum.Yarıda kesintiye uğruyor.Bu sorun online oyunlarda da geçerli bir süre geçtikten sonra oyundan atıyor.Bunun nedeni modemdenmi yoksa bilgisayardan mı kaynaklanıyor.Laptopumda herhangi sorun gerçekleşmiyor.Bunun sorununu öğrenmek istiyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekürler!

desmo
31-07-2010, 23:03   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

airties adsl hizmet programı bendede çalışmıyor...genelde öyle.
ıp den girdiğimde kendim şifre koymuştum aynısı bendede oldu(değişmiş istem dışı) resetle gitsin..