Airties RT 205

Furkan_PLC
21-12-2007, 22:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Aztech kullanıyordum.Dizüstü için Airties RT205 aldım,ama kullanmak nasip olmadı.Kurulumunda adımların birini atlıyor,hiç göremiyoruz o atlanan pencereyi,diğer adıma geçiyor.Atlanan adımda da kitapçıktan biliyorum,müşteri bilgileri yazılıyor,ad-soyad,şifre vb. Dolayısıyla bu bilgileri giremiyorum.Nete bağlanmıyor."ayarlarınız okunamadı" hatası veriyor.SAdece telekomun sitesine bağlanıyor orda da şifrenizi ,adınızı kontrol ediniz diyor (çünkü ad-soyad şifre girmedik atlandı o adım). Başka bir yol daha gösterilmiş kitapçıkta http://192.168....tam aklımda yok bir adres verilmiş ama o adresede girmiyor çünkü net bağlantısı yok.
Bu problemi nasıl aşarım,yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

Son Düzenleme: Furkan_PLC ~ 21 Aralık 2007 22:52
delacrimosa
21-12-2007, 23:09   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
93 mesaj

192.168.2.1 olması lazım airties modeminin paneline giriyor. İnternet bağlantısı gerekmez o sayfaya girmek için. Giriş yapamıyorsan bilgisayarın modemi görmüyordur. Yeniden yüklemişsindir biliyorum ama sormakta fayda var. Airties ın sürekli hizmet veren müşteri hizmetleri ağı var araman burdan daha yararlı olacağı kanısındayım hizmetleri güzel olduğu için bir tavsiye :)