akademik yükseltme paketi

embalotr
07-03-2007, 21:32   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

Selam arkadaşlar bende lisanslı windows media center var. Home premium akademik yükseltme paketi almak istiyorum. Ancak takıldığım bir sorun var. Bu paketi kurabilmem için bilgisayarımda media center kurulu olmasımı gerekli. İlk seferde tamam ama ilerde sorun olurda format atarsam ilk önce media centerı kurupdamı wista home premiumu kurmalıyım. Teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için.

gokhan2413
07-03-2007, 22:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
519 mesaj

selam embalotr
gerekli açıklama aşağıdaki sitede tablo halinde verilmiş

tribit
08-03-2007, 14:06   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj
embalotr
Selam arkadaşlar bende lisanslı windows media center var. Home premium akademik yükseltme paketi almak istiyorum. Ancak takıldığım bir sorun var. Bu paketi kurabilmem için bilgisayarımda media center kurulu olmasımı gerekli. İlk seferde tamam ama ilerde sorun olurda format atarsam ilk önce media centerı kurupdamı wista home premiumu kurmalıyım. Teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için.
Evet upgrate bazı paketlerinde client kurulum imkanı olmuyor yani iki işlem yapman gerekiyor. Ancak bu da size zor gelirse ghost tarzı programlarla yedek alarak çözüm bulabilirsiniz sorununuza.
Saygılarımla,

Son Düzenleme: tribit ~ 08 Mart 2007 14:08
angelqan
08-03-2007, 21:27   |  #4  
Yeni Üye
21 mesaj

İlk Premium Akademik Yükseltme alıcaktım çünkü öğrencilere indirimli olduğu için, Gerekli içerik bilgisini öğrenemediğim için Home Premium Full aldım !!!
akdemik yükseltme ile Home Premium Full arasında bir fark var mı?