alex'in gs açıklamasına yanıtı

raziel34
07-12-2015, 08:45   |  #1  
raziel34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2015

 

6 aralık 2015 galatasaray sk açıklaması dahilinde gs kulübünün yaptığı açıklamada bulunan:

"hatırlarsınız, kısa bir süre önce fenerbahçe’nin eski oyuncusu alex de souza, 'başkan eğer bize güvenseydi, biz zaten kendi emeğimizle şampiyon olabilirdik. şikeye bulaşıp, biz futbolcuları ve fenerbahçe'yi lekelemesine gerek yoktu' demişti.

alex’in bu beyanatının karşılığını veremeyen ve asla veremeyecek olan, bir de çıkıp hiç utanmadan galatasaray’ı sahtekârlıkla itham eden birine 'sen kimsin' desek hafif kalır. 'senin kim olduğunu herkes biliyor' demek ise gayet yeterli olur."

sözlerine istinaden az önce eski fb'li efsane alex de souza'nın yaptığı karşı açıklamadır:

antalyada 0-1, trabzonspor'a karşı 2-0, inönü'de 65. dakikaya kadar 2-1 kaybederken 3-4 galip geldik. tt arena'nın ilk derbisinde yine sonlara yenik girmiş iken, kariyerimin en güzel kafa golünü zapata'nın üzerinden, bugün ismim üzerinden açıklama yapmış kulubun ağlarına bıraktım ve kazandık.karabük'te sıkıntılı bir maçta diego lugano'nun golüyle galip geldik. izmir'de bucaspor'a karşı daniel guiza'nın golüne kadar ecel terleri döktük, bu golden sonra rahatladık. andre santos gaziantepspor'a karşı "son saniye"de gol attı. sivasspora karşı oynadığımız son maçta ise nefes aldığımız ilk an, hakemin düdüğünden sonraydı. bütün bunları harika şekilde elde ettiğimiz şampiyonluktan sonra yazdım ve söyledim evet. galatasaray kulubü ve taraftarına saygım daima olmuştur, olacaktır. ama benim ismimi bugün kullandıkları şekilde kullanıp kirletmelerini asla kabul etmiyorum. bugünkü açıklamada hakkımda yer alan şekilde 2010-2011 sezonu hakkında bir virgül açıklamam dahi olmamıştır. türkiye'den ayrılalı 3 sene oldu ve istediğim tek şey hayatımda huzur. ben ve beraberimizdeki tüm fenerbahçe prosfesyonelleri, o seneki şampiyonluğun nasıl zor kazanıldıgını çok iyi biliyoruz. kimse de bunun aksine cümleleri ağzımdan çıkmış gibi yazamaz. bunları düşünen ve yazan insanlar,kendilerine duydukları minimum değerleri varsa beni unutsunlar. 2010-2011 de top oynayarak kazandık ve hatırladığım her an aynı iştahla içimde kutluyorum. her zaman da kutlayacağım. çünkü büyük bir savaş, emek, ter ve iyi futbolla kazandık !

selim_firat
07-12-2015, 08:46   |  #2  
selim_firat avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 15
51 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2015

bizim yönetimin basiretsizliğinin açık seçik bir göstergesidir.... de, türkiyede kaldığı on küsür senede toplam on kelime türkçe konuşmamış bir adamın yarım saatte fevkalade bir türkçeyle, bütün tarihlere vakıf bir şekilde açıklama döşemesi de gayet manidar gelmiştir.

yine de, bu yönetim gidecek. git başkanım kendinden daha fzla nefret ettirmeden...