alım satım takas yoktur

suheyl-34
03-05-2011, 18:07   |  #1  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
412 mesaj

alım satım takas yoktur

Son Düzenleme: suheyl-34 ~ 07 Mayıs 2011 03:17
panda34
03-05-2011, 18:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Çöp işlemciler çöpe gitmeli tabi normaldir.

suheyl-34
03-05-2011, 18:31   |  #3  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: panda34  
Çöp işlemciler çöpe gitmeli tabi normaldir.
hazıran,dan sonra E/Q lar gıdıyo amd ,nın acıklaması bılgılerı topluyorum
hemen guncellıcem
selamlar
---------------------kapo -------------------------------

panda34
03-05-2011, 18:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

haziran'da milat falan yok hersey yerli yerinde olacak bulldozer islemci cikarsa ciksin o cikti diye diger bilgisayarlar yavas calisacak degil ya ayrica bulldozer temmuz sonunda yada agustos basinda cikacak.

suheyl-34
03-05-2011, 18:45   |  #5  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: panda34  
haziran'da milat falan yok hersey yerli yerinde olacak bulldozer islemci cikarsa ciksin o cikti diye diger bilgisayarlar yavas calisacak degil ya ayrica bulldozer temmuz sonunda yada agustos basinda cikacak.
amd patlattı sıra ıntelde cok hızlı gıdıyolar hangı mılaat dıyosun dostum adamlar bu ıse katırları yatırdı
3 boyutun otesı oyuna gecıyolar hangı makınayla oynucak bu oyun merak,lıları acaba bırakmaz pıyasayı
butun makınaları 3 ay ıcın,de cop etmek amac tabııı ben oyun oynuyanlar ıcın konusuyorum
ne olucak p-3 ıle zaten ınternette gezersın anlatmak ıstedıgım o sadece guncel haberlerı aktarıyoruz selamlar
///////////////kaptan ////////////////////////////////////

Kapalı Hesap (203105)
04-05-2011, 14:10   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

ne var yani p4 ve hd 2400 ile cyrsis bitirdim ben oynanıyormu oynanıyor parası olan alır olmayanda benim gibi sistemle oynar aterriden daha iyi sonuçta bunu bulamıyanlarda var

bılge adam
04-05-2011, 15:52   |  #7  
Üye
67 mesaj
Alıntı: glscgn  
ne var yani p4 ve hd 2400 ile cyrsis bitirdim ben oynanıyormu oynanıyor parası olan alır olmayanda benim gibi sistemle oynar aterriden daha iyi sonuçta bunu bulamıyanlarda
dostum bır sey anlatıyosun vallahı zuurt teselllısı galıba sıteyı takıp etmedını bılıyorum ben senın ıcın
soylemedım zaten 3 d lerden 3 g lerden 3 boyuttan bassedıyorum bıraz bılgılenırsen ne senın ıslemcı
nede remın yeter 2000 remlerden bahsedıyorum hız dan bahsedıyorum mılyonlarca adam para vermıs yatırım yapmıs kaymanı yıyecek dıyorum sen tessellıdesın her halde
kardesım benım oyrenıcenız daha cok sey var
selamlar mısafırım uzun yazamıyorum sımdı
mısafır
suheyl-34 
/////////////////////////kaptan electronıc ///////////////////////////////

bılge adam
04-05-2011, 15:54   |  #8  
Üye
67 mesaj
ne var yani p4 ve hd 2400 ile cyrsis bitirdim ben oynanıyormu oynanıyor parası olan alır olmayanda benim gibi sistemle oynar aterriden daha iyi sonuçta bunu bulamıyanlarda
dostum bır sey anlatıyosun vallahı zuurt teselllısı galıba sıteyı takıp etmedını bılıyorum ben senın ıcın
soylemedım zaten 3 d lerden 3 g lerden 3 boyuttan bassedıyorum bıraz bılgılenırsen ne senın ıslemcı
nede remın yeter 2000 remlerden bahsedıyorum hız dan bahsedıyorum mılyonlarca adam para vermıs yatırım yapmıs kaymanı yıyecek dıyorum sen tessellıdesın her halde
mısafır
suheyl-34 

Kapalı Hesap (203105)
04-05-2011, 16:10   |  #9  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj
Alıntı: bılge adam  
mısafır
suheyl-34 
valla ben kimseye bu işelerde ne çok bilgiliyim dedim nede bir iddia da bulundum ayrıca benim nereyi takip ettiğimi ve ya ettmediğimi sen nerden biliyorsun ki konuşuyorsun ben kimseyide teselli etmedim ayrıca o dediğin 2000 remlerden derken mhz koymayı ve cl değerini yazmayı unutmuşsun galiba sen git 2000 mhz lik ram lere 300 - 400 lira ver ben gider 1333 mhz lik ramleri 1900 mhz de kullanırım fiyatıda 45 tl bak sana çok sevdiğim be bir yerden duyduğum bişey diyeyim

"her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında kadeh tokuşturmayı bilmesekte kıngston la CORSAIR Dominator  lere racon kesmesini iyi biliriz."

yani demek istediğim şey ne gerek var 5-6 bin tl lik sistem kurmaaya 2 sene sonra zaten eskiyor ve teknoloji olarak geri kalıyor önemli olan şey senin ihtiyacını cebine göre   karşılayanı alman olacaktır ayrıca bana da çok bilmişlik taslama  bu konuda burda kapansın istersen .

bu arada zuğürt dediğin adamın gir bi profiline bak istersen sistemine bak ondan sonra konuş

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (169214) ~ 04 Mayıs 2011 16:13
bılge adam
04-05-2011, 16:22   |  #10  
Üye
67 mesaj
valla ben kimseye bu işelerde ne çok bilgiliyim dedim nede bir iddia da bulundum ayrıca benim nereyi takip ettiğimi ve ya ettmediğimi sen nerden biliyorsun ki konuşuyorsun ben kimseyide teselli etmedim ayrıca o dediğin 2000 remlerden derken mhz koymayı ve cl değerini yazmayı unutmuşsun galiba sen git 2000 mhz lik ram lere 300 - 400 lira ver ben gider 1333 mhz lik ramleri 1900 mhz de kullanırım fiyatıda 45 tl bak sana çok sevdiğim be bir yerden duyduğum bişey diyeyim

"her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında kadeh tokuşturmayı bilmesekte kıngston la CORSAIR Dominator  lere racon kesmesini iyi biliriz."

yani demek istediğim şey ne gerek var 5-6 bin tl lik sistem kurmaaya 2 sene sonra zaten eskiyor ve teknoloji olarak geri kalıyor önemli olan şey senin ihtiyacını cebine göre   karşılayanı alman olacaktır ayrıca bana da çok bilmişlik taslama  bu konuda burda kapansın istersen .

[url=http://img231.imageshack.us/img231/812/ie750006.jpg][/url]sen ıstersen kaptan,ın
bu adamın bır profolune bakmaya ne dersın kardesım
bızzzat kendısı
bılge adam

bu arada zuğürt dediğin adamın gir bi profiline bak istersen sistemine bak ondan sonra konuş

Son Düzenleme: bılge adam ~ 04 Mayıs 2011 16:25
Kapalı Hesap (203105)
04-05-2011, 16:34   |  #11  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

ne anlatmaya çalışıyorsun anlayamadım cahilliğime ver sadece resim koymuşsun biraz da yazı yazarsan belki daha açıklayıcı olur

balıkman
04-05-2011, 16:38   |  #12  
Üye
65 mesaj

valla bılader senın profulu,ne baktık hıc bır sey goremedık bır sey cop,ler proful demıyolar artık
bıraz bakarsan bızım 60 kısılık profolumuz tamam
benım adım
(BAKIR ) soylerım TAKIR TAKIR
suheyl-34 gurubu
sıte uyelıgı yoktur

Kapalı Hesap (203105)
04-05-2011, 16:42   |  #13  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

sen hangi dille yazıyorsun ya valla ben yabancı dil bilmiyorum kardeş kusura bakma

balıkman
04-05-2011, 16:45   |  #14  
Üye
65 mesaj
ne anlatmaya çalışıyorsun anlayamadım cahilliğime ver sadece resim koymuşsun biraz da yazı yazarsan belki daha açıklayıcı
valla bılader senın profolu,ne baktık hıc bır sey goreme,dık bır sey sana  cop,lere  proful demıyo,lar artık
bıraz bakar,san bızım 60 kısılık profolumuz tamam
benım adım
(BAKIR ) soylerım TAKIR TAKIR
suheyl-34 gurubu
sıte uyelıgı yoktur ,,,,

soulmy
04-05-2011, 16:48   |  #15  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj
sen hangi dille yazıyorsun ya valla ben yabancı dil bilmiyorum kardeş kusura
+1

Kapalı Hesap (203105)
04-05-2011, 16:56   |  #16  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

valla ben de istemiyerek de olsa senin profiline  baktım ama  ben bişey bulamadım kullandığın sistemi yazmamışsın benimkinde yazıyor mesela amd X6 3,20 GHZ 1090 T işlemci  HD6950 ASUS ekran kartı asıl senin ki çöplük sen daha çok bu siteyi ticari amaçla kullanıyor gibisin alım satım v.s ben bu siteye birşeyler öğrenebilmek için ve varsa bir bildiğim bilgilerimi paylaşmak için giriyorum sizin giler yüzünden önüne gelen bu siteye üye oluyor  adın bakır mış galiba tanıştığıma memnun oldum diyemem .

balıkman
04-05-2011, 16:56   |  #17  
Üye
65 mesaj
sen hangi dille yazıyorsun ya valla ben yabancı dil bilmiyorum kardeş kusura
resımler her seyı anlatıyo cın,ceye gerek varmı sence      yazıllım klovuzu yok bu ısın
balık man,ın 
kardesı

Kapalı Hesap (203105)
04-05-2011, 17:13   |  #18  
Kapalı Hesap
4,414 mesaj

sen kaç yaşındasın neden 50 yaş yazmışsın bu işlerden anlamadığın çok açık ortada benim sistemimdeki ekran kartı o resimdekini ezer yawrucum neyse çoluk çocukla uğraşıyoruz ya git abisi sen başka şeylere yönel okulunu oku dersini yap sen

balıkman
04-05-2011, 17:18   |  #19  
Üye
65 mesaj
sen kaç yaşındasın neden 50 yaş yazmışsın bu işlerden anlamadığın çok açık ortada benim sistemimdeki ekran kartı o resimdekini ezer yawrucum neyse çoluk çocukla uğraşıyoruz ya git abisi sen başka şeylere yönel okulunu oku dersini yap
arkadasım bak ne okuyosun nede goruyosun ne yazıyo orda
gozun gormuyo galıba
mesajı ben yazıyorum her yere bakıyosun ama yazıya bakmıyosun
balık adamın kardesı yazıyo orda
yas 17 merak edıyosan