Allah aşkına 250 bin TL'ye akülü sandalyemi olur?

düşünen adam
24-02-2021, 16:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Arkadaşlar yakın arkadaşımızın çocuğu engelli. Biz aile olarak bunlara bir akülü sandalye almaya karar verdik. Bunlar bir model beğenmişler fiyata inanamayacaksınız. tam 251 bin tl. Bu soygun değilde nedir? Bu akülü engelli araçlarında bir motor birde akü var. Bunu bu denli pahalı kılan şey nedir allah aşıkına bir bilen yazsın. bu ürün https://goldmedikal.com/ful-ozel ... obock-c1000-sf.html

seto__
24-02-2021, 16:58   |  #2  
seto__ avatarı
Yönetici
Teşekkür Sayısı: 41
869 mesaj

Hayallerin ötesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan size konforu, ergonomiyi güvenli ve keyifli sürüşü yaşatacak diye bir şeyler yazıyor. Fiyatı bu yüzden yüksek olabilir diye düşünüyorum çok emin olmamakla birlikte. İnternette genel olarak bir baktığımda 6-12 bin lira arasında fiyata sahip sandalyeler de var. Hatta fiyat 4 bin'e kadar düşüyor. Yine de bir ihtiyaç için yüksek fiyat ama 250 bin'den düşük. Ayağa kaldıran, süspansiyon sistemi olan, koltuğu arkaya falan yatan bir sandalye zaruri değilse daha basit modellere yöneblebilirler belki. Ancak duruma tam olarak da hakim olmadığım için öyledir böyledir diyemiyorum, internette gördüklerime istinaden konuşuyorum.

excel_mustafa
24-02-2021, 17:31   |  #3  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

kara para aklama ilanlarını anımsattı bana.