Allah Müstakını Versin Rapidshare !!!!

CarL CoX
22-12-2009, 21:31   |  #26  
CarL CoX avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
614 mesaj
Alıntı: alpagun  
Eğer indirmek istediğiniz programa ait linkler Rapidshare'den verilmiş ise, o programın adını (Ya da oyun veya başka bir şey) Google arama çubuğuna yazıp taratın. Başka sitelerde, indirmek istediğiniz programı farklı paylaşım linkleri ile adreslenmiş olarak bulabilirsiniz.

Ben, hemen bütün gün Rapidshare'nin free kullanıcılar için kapalı olduğuna şâhit oluyorum. Yukarıda özetlediğim yöntemle başka paylaşım sitelerinden indirme imkânı bulabiliyorum. Özellikle de 'Hotfile' üzerinden gayet hızlı biçimde download edebiliyorum. 1 mb sınırsız bağlantım var. Hotfile'den dosya indirirken 108-130 kb/s arası indirme hızına ulaşıyorum.

Demokrasilerde çâreler tükenmez. :)

Ooo güzel kardeşim biz o yollardan çoktan geçtik :D sen linki google'a yapıştı sonrada ara diyosun anladım :D benim denemediğim yöntem kalmadı :D Hotfileye gelince Hotfile Benim Sitem yaaw 117 ile downoad yapıyorum dosya hemen iniyo yerel ağ devredışı sonra tekrar etkinleştir gir bidaha indir :D hotfile kolayda rapidshare sinirlerimi oynatıyo

CarL CoX
22-12-2009, 21:33   |  #27  
CarL CoX avatarı
OP Yıllanmış Üye
614 mesaj
Alıntı: muharremerd  
internetten rapid dosyalarını indiren siteler var sonrada sen onlardan indiriyon
ama millet rapide hücüm edince bedava indirme ortadan kalkıyo
http://rsplg.com yada http://sv1.gopro4vn.com/mega/ sitesini kullanı
Proxyde Hayat Buldum yaaw sorunu çözdüm ama onunda tek bi riski var tam dosya inerken IP'nin ölme durumu war :D www.mydownloder.net bu site daha iyi diğer siteler internetin yarı hızında indirebiliyosun ama bunda öyle deil

CarL CoX
22-12-2009, 21:34   |  #28  
CarL CoX avatarı
OP Yıllanmış Üye
614 mesaj
Alıntı: Mustafa Akın  
Ha okuduğun bela da korsan bişi indirmek için yani.
Herşey orjinal olcak diye bişi yokki ama :D dinledin müziğe para programa para işletim sistemine para oyuna para dosya indirmeye para :D:D:D olmazzzz yanlış ters arada kaçamaklar yapmak lazım :D

Mustafa Akın
22-12-2009, 22:32   |  #29  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,236 mesaj
Alıntı: CarL CoX  
Herşey orjinal olcak diye bişi yokki ama :D dinledin müziğe para programa para işletim sistemine para oyuna para dosya indirmeye para :D:D:D olmazzzz yanlış ters arada kaçamaklar yapmak lazım :
Kendi kendine çelişiyorsun. Bela okuyorsun ancak korsan bişi indirmek için

CarL CoX
23-12-2009, 00:03   |  #30  
CarL CoX avatarı
OP Yıllanmış Üye
614 mesaj

kardeş ben snn dediklerinden hiç bişe anblamıyom yaaw :S:S

Karub
23-12-2009, 08:45   |  #31  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,652 mesaj

İşin içinde emek var sonuçta ama mutlaka herkez müzik, film, oyun vb... indirmiştir ama windows kullanımında kaçak kulanıma karşıyım. Neyse siz şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz :D ?

CarL CoX
23-12-2009, 17:20   |  #32  
CarL CoX avatarı
OP Yıllanmış Üye
614 mesaj

yok canım windowsumuz orjinaldir elhamudilah :D  aslında herşey orjinal olabilir ama fiyatların biraz uygun olması lazım