Alpha Beta Tamamen Yenilendi

14alper41
09-04-2019, 01:40   |  #1  
14alper41 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

İlk Konu

Alpha & Beta Steam Sayfası

En çok eleştiri aldığım konuların üzerinde ağırlıklı olarak durarak yeniliklerimi yapıyorum, oyunu geliştiriyorum, ilk başta 10 tl olan fiyatını 5 tl ye düşürdüm ve grafiklerin bir kısmını yeniledim. Evet çizim yeteneğim çok iyi değil biliyorum ama yine de güzel cilalayabilmek için elimden geleni yaptığımı söyleyebilirim.

Alpha & Beta Oynanış Videosu (Önizlemeli youtube linki koyamadım) 

Alpha & Beta eski tarz oyunları sevenler ama aynı zamanda eski tarza bir kaç dokunuş isteyenler için ideal bir oyun, aynı zamanda eski oyunların zorluğunu da arayanlar için idealdir. En önemli özellikleri ise özenle tasarlanmış bölümler, tekrar etmeyen oyun yapısı, özgün platform mekanikleri, düzenli güncellemeler alması ve zorlayıcı ama eğlenceli bir oyun olarak özetlenebilir

Oyunun Özeti:

Alpha & Beta eski tarz platform oyunlarını sevenler ama bu eski tarza birkaç dokunuş isteyenlerin tam aradığı türden bir 2d platform oyunudur, en önemli özellikleri ise yüksek derecede zorluğu ve uzun bir oynanış süresi ile doyurucu bir oyun deneyimi vaat etmesidir.

Hikaye Özet:

Alpha ve Beta iki kardeştir ancak Alpha'nın açgözlülüğü ve çıkarcılığı yüzünden iki kardeş birbirlerine düşman olmuşlardır ve birbirlerine ölümüne meydan okumuşlardır. Bakalım kazanan kim olacak...

Oyunun Özellikleri:

- 9 dünya, 36 bölüm, 4 özel bölüm ve 8 patron savaşı

- 19 farklı düşman, tuzaklarla dolu bölümler ve biraz bulmaca

- Yüksek zorluk seviyesi ile doyurucu bir oyun deneyimi

- Oyunun atmosferine kolayca girmenizi sağlayacak uyumlu grafikler ve müzikler

- Basit kontroller

- 7 güçlendirici ve 4 zayıflatıcı

- Ortalama oynanış süresi: 30 saat

Bu Oyunu Neden Oynamalısınız:

- Eski tarz oyunları yeni tarz ile harmanladık

- Eski tarz oyunların sevilmeyen yönlerini kaldırdık

- Platform türüne özgün mekanikler kazandırdık

- Uzun ve zorlu ama eğlenceli bir oyun deneyimi

- Merak duygusunu üst seviyede tutan ve kendini tekrar etmeyen bölüm tasarımları

- Düzenli güncellemeler alan bir platform oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre

Edit: Resimler konuda gözükmüyor,

Son Düzenleme: 14alper41 ~ 09 Nisan 2019 01:49 Neden: Resimler Görünmüyor
White-Fox
09-04-2019, 13:57   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Başarılı , Tebrikler.

White-Fox bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]