Amazon'un akıllı telefonu Eylül'de gelebilir!

CHIP Online
16-04-2014, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Dev tablet üreticisinin çok konuşulan, ancak bir türlü gerçek olmayan cebi sonunda internete sızdı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ama ... elebilir_46562.html

Resimlerle: 2014'te göreceğimiz tabletler

Kindle tabletleriyle başarı yakalayan Amazon'un telefon işine de gireceği, yçok kez gündeme geldi. Yeni ortaya çıkan raporlar ise Amazon'un telefonu hakkında yeni detaylar ve bir görseli bizlerle paylaşıyor.


Wall Street Journal'ın raporuna göre Eylül'de satışa sunulmaya hazırlanan Amazon'un yeni akıllı telefonu, son birkaç haftadır Seattle ve San Francisco'daki geliştiricilere tanıtılıyor. Rapordaki bir iddiaya göre ise Amazon telefonunun özel bir yeteneği, gözlüksüz olarak kullanılabilen 3 boyutlu bir ekran sunacak olması. 3 boyutlu ekran teknolojileri şu sıralar kendinden pek söz ettirmese de Amazon, belki de onu tekrar trend haline getiren şirket olacak.


En tutarlı Apple analisti olarak da tanınan KGH Securities analisti Min-Chi Kuo'ya göre ise telefon Haziran-Ağustos 2014 aralığında satışa sunulacak. Cihaz Ön, arka kameranın yanında hareketli kontrol için dört ön kameraya daha sahip olacak. Cihazın ekran boyutu 4.7 inç, piksel yoğunluğu 300-320ppi arasında olacak (720p çözünürlüğe denk geliyor).


Amazon'un telefonundan daha fazla bilgi ve görüntü için sonraki sayfamıza göz atın!


Tüm Konu: Amazon'un akıllı telefonu Eylül'de gelebilir!

Resimlerle: 2014'te göreceğimiz tabletler

Kaynak: www.chip.com.tr