AMD Ekran Kartı Driver Güncellenmiyor

deathofeyes
22-12-2016, 22:01   |  #1  
deathofeyes avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

AMD ekran kartımın ekran kartı driveri aygıt yöneticisinde 2011 den kalma gözüküyor(zaten bilgisayar 2011 model) AMd catalyst control center güncellemelere kapalı ve AMD nin kendi sitesinden güncelleme yapmayı denedim defalarca deneyip doğru güncellemeyi yüklediğim halde yüklediğim driver hata verdi hem içindeki AMD ekran kartı hem de işlemcinin içinde bulunan kendi ekran kartının driverı hata verdi (driverlar var gözüküyor ama ekran çözünürlüğü düşüp ekran kartları kullanım dışı kalıyor)bu yüzden defalarca format attım ve formattan sonra yeni driver yükleyemedim onlar da hata verdi.Farklı farklı bilgisayarcılara götürmeme rağmen bilgisayarı aldığımda hep ekran kartı driver modeli eskiydi ve güncellenemiyordu kendim güncelleyince hata veriyor yine.Ayrıca AMD nin overclock programını indirince saçma bir şekilde bu bilgisayarda AMD donanım bulunamadı diyor.Başka bir program kullanıp overclock yapmaya çalışınca overclock yapamıyorum değerler direkman sonda gözüküyor ve artmıyor kesinlikle.Ve aşağıda gözüktüğü gibi driver modeli yok gözüküyor.Lütfen yardım edin driver sorunları yüzünden almam gereken performansı alamıyorum overclock yapamıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim ?

Sistem Bilgilerim