Amd hd vs r serisi

İzmirlifare
10-09-2015, 15:12   |  #1  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

Uzun suredir giremiyordum umarım forum boşalmamıstır..

Eski kasamı kardesıme verdım kendıme yenı kasa topladım fx 6300 gaming msı vs vs vs

-Eski kasadakı kartım hd6790 dı vtx overclockluydu everest fan mı taktılar bılmıyorum yüksek bir perfoırmansı vardı ayrıca kışın ufo görevi görüyordu maşallah 80 derece stabil..

Şimdiki arkadaş ise r7 260x sapphire buda soğutucu görevi olarak maksımum 65 derecede calısıyor.

6790 GTA 5 DE RAM YETMEZLİĞİ YÜZÜNDEN HİGH FULL HD OYNATIYORDU COOOOK NADIR ISIDAN DURAKSIYORDU OYUN

R7 DE SIKINTISIZ BANAMISIN DEMIYOR ANCAK BAZI TESTLERDE BİRBİRLERİNİ GECİYORLAR. BENİDE BİLEN BİLİR ISSIZ GUCSUZ BIR GENCIM.

1. 2 KARTI BİRLESTİRİP CROSSFİRE YAPSAM ORTALAMA GTA 5 ULTRA HD DE NE KADAR ARTIS OLABILIR ?

2.HANGİ KART GTA GİBİ RAM DUSMANI OYUNLAR HARICINDE DAHA PERFORMANSLIDIR ? 6790 dakı bant genisliği ciddi bir sekilde eski-yeni nesil kart farkını kaldırıyor.

TEŞEKKÜRLER.

Son Düzenleme: İzmirlifare ~ 10 Eylül 2015 15:13 Neden:
theironman
10-09-2015, 17:17   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Alıntı: İzmirlifare  

Uzun suredir giremiyordum umarım forum boşalmamıstır..

Eski kasamı kardesıme verdım kendıme yenı kasa topladım fx 6300 gaming msı vs vs vs

-Eski kasadakı kartım hd6790 dı vtx overclockluydu everest fan mı taktılar bılmıyorum yüksek bir perfoırmansı vardı ayrıca kışın ufo görevi görüyordu maşallah 80 derece stabil..

Şimdiki arkadaş ise r7 260x sapphire buda soğutucu görevi olarak maksımum 65 derecede calısıyor.

6790 GTA 5 DE RAM YETMEZLİĞİ YÜZÜNDEN HİGH FULL HD OYNATIYORDU COOOOK NADIR ISIDAN DURAKSIYORDU OYUN

R7 DE SIKINTISIZ BANAMISIN DEMIYOR ANCAK BAZI TESTLERDE BİRBİRLERİNİ GECİYORLAR. BENİDE BİLEN BİLİR ISSIZ GUCSUZ BIR GENCIM.

1. 2 KARTI BİRLESTİRİP CROSSFİRE YAPSAM ORTALAMA GTA 5 ULTRA HD DE NE KADAR ARTIS OLABILIR ?

2.HANGİ KART GTA GİBİ RAM DUSMANI OYUNLAR HARICINDE DAHA PERFORMANSLIDIR ? 6790 dakı bant genisliği ciddi bir sekilde eski-yeni nesil kart farkını kaldırıyor.

TEŞEKKÜRLER.

iki kartı kombine edersen kayda değer bir performans artışı görürsün dediğin kalitede, ama mucize beklememek lazım tabii.

İzmirlifare
10-09-2015, 20:34   |  #3  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj

Biraz gaza gelip 1000 watt power siparis ettim yanındada oem crossfire köprüsü bakalım neler olucak

İzmirlifare
11-09-2015, 23:06   |  #4  
İzmirlifare avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,391 mesaj
Alıntı: İzmirlifare  
Biraz gaza gelip 1000 watt power siparis ettim yanındada oem crossfire köprüsü bakalım neler
 Power geldı oem crossfire adı ustunde oem elımde patladı gıdıp 2. el köprü aldım. Ortalama gta 5 de 25-35 arası fps artısı yasandı. Ayrıca odamda da tofaş var havası yarattım eksoz sesi gibi ses cıkartıyo elemanlar.