AMD işlemcili laptop önerileriniz

merve06
07-01-2008, 16:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
114 mesaj

Makineyi birçok amaçlı kullanacam işlemciye yüklenen uygulamalar photoshop video edit programları mühendislik programları bazen de oyun vs.
Ekran kartı paylaşımsız olsun istiyorum. vista kullanmayacağım. xp ye çevirdiğimde güncel driverları bulmakta sorun çıkarmayan ve tabiki msi m677 gibi dış görünüşü de çok iyi olmalı.. gri veya mat renkli olmasın istiyorum. tavsiyeniz nedir

ben bunu beğendim ama 2000 lira civarına kadar başka önerilere de açığım. ne dersiniz

Borga-x
07-01-2008, 16:22   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Sen kendıne süs eşyasımı ıstıyorsun?.Alabılecegın en performanslı laptop Monsterdır ama sen beyenmezsın ustu grı ve mat...

merve06
07-01-2008, 17:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
114 mesaj
Borga-x
Sen kendıne süs eşyasımı ıstıyorsun?.Alabılecegın en performanslı laptop Monsterdır ama sen beyenmezsın ustu grı ve mat...

arkadaşım neden sadece böyle anladığını anlamış değilim.. msi crystal ın görüntüsü haricinde özelliklerine de bir bak istersen. bana fiyatına göre uygun geldi ama sen zaten heryerde monster diyorsun başka bişey demiyorsun heralde ordan komisyon alıyorsun. monsterın bir arızası olduğunda işin yoksa ikide birde istanbula gönder.. ayrıca monster crea casper datron cbox bunların hepsi burada montaj yapılan ve parçaların toplama usuluyle dışarıdan getirilip, kapak kısmına marka yapıştırılarak piyasaya sürülen markalardır. teknik servisleri ilgisizdir.. ayrıca ikinci elde bu markaların nasıl sorunlar yaşadığını da bilmiyorsun.. yani kısaca bu markalar acer dell asus msi vb ile kıyaslanamaz bence

Son Düzenleme: merve06 ~ 07 Ocak 2008 18:27
Borga-x
07-01-2008, 17:33   |  #4  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Yanlışın var Monster'ın arkasında  Asus var.Turkıye'de toplanıp satılsa herhalde aptal degılız anlarız.
(Sager, Pro-Star, HyperSonic, Rock, Exotic PC, Voodoo) satılan bu ürünü Fokus Bilgisayar'ın MONSTER markasıyla ülkemize getirmesi çok iyi bir gelişme. bu satırlar THGTR'den alınmadır.

Teknık servısı bence gayet muntazam http://www.fokusbilgisayar.com/asp/menu_items.asp?ID=70 buda harıtası.
Keske soyledıgın gıbı komısyon alsamda bende kendıme bunlardan tane. alsam.. Neyse dedım ya sen mucevher istiyorsum

Son Düzenleme: Borga-x ~ 07 Ocak 2008 17:34
merve06
12-01-2008, 06:09   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
114 mesaj

güncel

xxxx
12-01-2008, 20:20   |  #6  
Yeni Üye
44 mesaj

MSI tercihiniz gayet yerinde bir tercih.

Muzooo
14-01-2008, 16:35   |  #7  
Yeni Üye
37 mesaj
Borga-x
Yanlışın var Monster'ın arkasında  Asus var.Turkıye'de toplanıp satılsa herhalde aptal degılız anlarız.
(Sager, Pro-Star, HyperSonic, Rock, Exotic PC, Voodoo) satılan bu ürünü Fokus Bilgisayar'ın MONSTER markasıyla ülkemize getirmesi çok iyi bir gelişme. bu satırlar THGTR'den alınmadır.

Teknık servısı bence gayet muntazam http://www.fokusbilgisayar.com/asp/menu_items.asp?ID=70 buda harıtası.
Keske soyledıgın gıbı komısyon alsamda bende kendıme bunlardan tane. alsam.. Neyse dedım ya sen mucevher
Monster ın arkadasında asus var. kalite konusunda güvendigim en önemli markalar arasındadır asus ve herkezede şiddetle tavsiye ederim. Dış görünüşe önem vermem içi ve monitör özelligi güzel olsun dersen monster benimde tavsiyemdir. ama yok illa dışıda güzel olsun dersen msi bencede güzel bi tercih. ama hp lerinde dış görünümü oldukca şıktır.su an da kampanyalı bi ürünüde var hp nin gercekten fiyat olarakta cok uygun http://www.hepsiburada.com/produ ... 85&SKU=BD71885-HYOK