Amd Readon HD 7400M Driver Sorunu

Beatnik
11-05-2014, 04:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Asus K54HR Model Laptop kullanıyorum. Ekran kartımın driverını güncellemek istedim amd nin kendi sitesinden driveri bulup yukledim. Yukledikten sonra ekran karardı ( Ekranı görebilmek için ekrana ışık tutmam gerekiyor ). Daha sonra zar zor ekran kartı driverini sildim eski haline döndü. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Yardımlarınız için şimdiden t. ederim.

Windows  8 64bit

LENO7
11-05-2014, 08:36   |  #2  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Buradakini indir çalıştır. AMD yazılımını ve sürücülerini kaldıracak işlem bitince bilgisayarı yeniden başlat. Buradan güncel sürücüyü yada buradaki Asus'un paylaştığı sürücüyü indir ve yükle. Hala ekran kararırsa parlaklığı ayarlamayı dene. Ayarı yapamazsan burdaki programı dene.

Beatnik
13-05-2014, 02:32   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Cevap verdiğin için t. ederim LENO7 dediklerini bir bir yaptım  asusun sitesinden indirdiğim driver oldu ama güncel değil ben amd nin kendi sitesindeki sürücü güncel olduğu için onu yuklemek istemiştim hala aynı hata devam ediyor ( ekranın kararma meselesi ise güncel driverı kurunca ekranın parlaklığını sonunu kadar  açsan dahi bişey farketmiyor benden kaynaklanan bi sıkıntı değil yani )