Android'iniz için 3 alternatif kilit ekranı!

CHIP Online
18-06-2014, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Android'li cebinizi her açtığınızda aynı kilit ekranını görmekten bıktıysanız, işte size alternatif!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/and ... t-ekrani_47765.html

Resimlerle: Dört çekirdekli en iyi 37 cep telefonu!

Android'in en önemli özelliklerinden kilit ekranını kişiselleştirilebilme, çoğu kullanıcı tarafından göz ardı ediliyor. farklı Custom ROM'lar, çeşitli launcher'ları ve simge paketlerini denedikten sonra yapabileceğiniz bir şey daha var: Kilit ekranını değiştirmek. Telefonunuzun düğmesine her bastığınızda aynı kilit ekranını görmekten bıktıysanız, bu ekrana yeni bir hayat kazandırabilirsiniz. Hazırsanız, size bunu yapabilecek kapasitede 3 ücretsiz uygulamayı tanıtmaya başlayabiliriz.


Start


Active Lockscreen olarak tanınan Start, stil sahibi, şık görünümü ve işlevselliğiyle kendisine sadık bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başardı. "Hepsi-bir-arada" kilit ekranları arasında güçlü bir seçenek olan Start, birçok eylemi kilit ekranından, direkt olarak gerçekleştirmenize izin veriyor.


Sol tarafta Facebook, Twitter, YouTube, RSS gibi tüm sosyal medya kaynaklarınızı yönetmenize izin veren bir yan çubuk bulunuyor. Altta ise uygulamaları çalıştırmanızı sağlayan bir halka yer alıyor. Uygulamanın arayüzünün sezgisel ve anlaşılması oldukça kolay olduğunu söylemeliyiz.


Start geliştiricileri, uygulamayı optimize etmek için uzun zaman harcadıklarından, uygulama cihazınızı yormuyor.


Tüm Konu: Android'iniz için 3 alternatif kilit ekranı!

Resimlerle: Dört çekirdekli en iyi 37 cep telefonu!

Kaynak: www.chip.com.tr