Android market

CarlJohnson
13-09-2010, 19:37   |  #1  
CarlJohnson avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,081 mesaj

Arkadaşlar samsung galaxy s alsam android market sitesinden yararlanabilir miyim ücretsiz uygulamalar için vs? biryerde tr de gecerli degil diye okumustumda merak ettim uygulama vs diyip teli alınca ortada kalmayalım.birde maemo için ne düşünüyorsunuz :)

uGuR.uK
13-09-2010, 20:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

yararlanırsın tabikide, androit market global bi ortam.

kenzita
14-09-2010, 22:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
233 mesaj

android market türkiye için sadece bedava uygulamaları indirebilirsin paralı uygulamalar kapalı
maemo kunusunda nokia nın tablet telefonları (internet canavarları) için linux tabanlı bir işletim sistemi.  bence nokia nın telefonlarında bu güne kadar kullandığı en iyi sistem. Genelde sadece yatay modda kullanılabilmesi ile ünlü ama masaüstü widgetları, multitasking (hem arayüz hem performans), flash destekli web browserları, sosyal paylaşım ve mesajlama sistemlerini birleştiren ve kullanım kolaylığı sağlayan mesajlama uygulaması ile başarılı bir sistem.
ama şu ana kadar resistif ekranlarla ve sadece tablet telefonlar için kullanıldı. Şu anda kullanılabilecek bir şey ddeğil ama ilerde iyi olabilir.
Şu anda en iyi sistemler iOS, Android, Blacberry OS

CarlJohnson
16-09-2010, 17:51   |  #4  
CarlJohnson avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

Cevap için teşekkürler arkadaslar aklıma takılmıstı cogu insan kafadan sallıyor acıkcası forumlarda vs..android sistemi su an cok hosuma gidiyor baya kullanıslı ve hızlı..windows mobile olanlar mesela htc hd2 zamanla agırlasıyormus..htc veya galaxy arasında kalmıstım bu yorumdan sonra galaxy e %100 olarak karar verdim.birde galaxy nin mesaj yazma ekranı full koyu renk insanın içi bayıyor yemin ederim inşallah temalar kısmında vardır bir ayarı :D