Android studio alisveris islemleri

Hamza hamza
24-07-2017, 19:06   |  #1  
Hamza hamza avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhabalar arkadaslar. Ben 2000 li yillarin basinda delphinin eski surumleri ile kod yazmis olan eski bir programciyim. Cok uzun zamandir piyasayi birakmistim. Simdi android bir uygulama yazmak icin geri donuyorum ve bir konuda yardiminiza ihtiyacim var. Maalesef ingilizcem yok. İnternetten ve cogunlukla bu site sayesinde java ve android studioyu az cok ogrendim. Bu diller cidden delphi gibi felan degil cok zormus ve maalesef turkce kaynak colde su bulmak gibi... Ben satici ve aliciyi bulusturan bir e-ticaret uygulamasi yapmak istiyorum ama nereye baktiysam odeme islemlerine iliskin turkce kaynak bulamadim. Kredi kartindan parayi ceken havuzda tutan onay gelince bir kismini saticiya komisyonu bana gonderen bunu guvenli ortamda yapan vs bir sistem icin ne yapmam nasil yapmam ne kullanmam lazim. Googlenin uygulama ici satin alma yada android pay kullanmam mantikli olurmu olursa bunun dokumanini nereden bulabilirim. Bunlarla ilgili bildiginiz turkce kaynak ornek uygulama yada bir yontem vs tum tavsiyelerinize cok muhtacim lutfen yardiminizi esirgemeyin. Yardim eden arkadaslara simdiden cok tesekkurler

White-Fox
24-07-2017, 22:00   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

şimdi hibrit uygulamalar var uğraşmayın site yapın eticaret sitesi uygulamaya siteyi açtırın.Öteki türlüde yapılır ama türkçe kaynak bulmak imkansız bulsanız da adam anlamadığı şeyi size anlatacak hiç tavsiye etmem.

Hamza hamza
25-07-2017, 00:10   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Ama ben kapsamli bir uygulama dusunuyorum.yanlismi degerlendiriyorum bilmiyorum ama hibritle ileriyi goremiyorum ben.