Android telefon rehberinizi ouutlook ile sync etme

bulhav
31-01-2011, 18:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Diyelimki yeni bir Android OS kullanan bir telefon alodiniz ve Ms outlookta bulunan Kontaklarinizi sorunsuz olarak telefonunuzun rehber bolumune teker teker kayit etmeden toplu bicimde vede hicbir bilgi kaybi olmadan aktarmaniz bu rada verecegim ucretsiz ufak bir program sayesinde cok daha basit olacak ayrica bu program sayesinde bilgisayarinizdan telefonunuzun dosya yonetiminden  programlari ekleyip kaldirma isleminindede sizlere cok yardim edecektir. www.egitim.nl
Program ile kullanabileceginiz ozellikler arasinda telefonunuz uzerinde bulunan cagrilarinizi gelen, cevapsiz  ve cevapladiginiz cagrilara kadar gormeniz mumkun ayrica kontaklarinizi Backup yaparak basiniza gelecek talihsiz olaylara karsi tum kisileri bilgisayariniza kayit ederek daha sonra tekrar kullanama imkaninida sizlere sunmaktadir. Cok kullanisli bir programdir.
Bu kucuk programin ismi My Phone Explorer ve tamamen ucretsiz kullanabileceginiz bir program. Ayrica programin Turkce dil destegide bulunmaktadir. www.egitim.nl
Link:
http://hotfile.com/dl/100809903/8c93e43/Android-sync.rar.html
Pass: egitim.nl
Alinti : www.egitim.nl