Angry Birds Star Wars II hazır; İndirin!

CHIP Online
19-09-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Cep ve tabletlerin vazgeçilmez oyunu Angry Birds'ün en son sürümü Star Wars II, sonunda hazır!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ang ... -indirin_42754.html

Resimlerle: Android ve iPhone için en iyi 10 mobil oyun!

Angry Birds tarihinin en çok karakteri bir araya getiren yeni oyunu Angry Birds Star Wars II sonunda yayınlandı. Oyunda yeni karakterlerden yeni seviyelere ve güçlere birçok yenilik var.


Android, iOS ve Windows Phone 8 cihazları için tüm dünyada indirmeye sunulan uygulama, ilk kez domuzları kontrol etmenize de izin verecek. Kuşlarla mı yoksa domuzlarla mı oynayacağınız ise sizin tercihinize kalmış. Hasbro sayesinde oyuna dahil edilen bir başka yeni işlev Telepods ise Angry Birds Star Wars'un fiziksel karakterlerini oyunun cep ve tablet sürümlerine "ışınlamanıza" izin verecek.


Star Wars'un I-III bölümlerinin hikayesinin izinden giden Angry Birds Star Wars II, Anakin, Jango Fett ve Darth Maul gibi simgeleşmiş karakterlerle geliyor. Oyun hali hazırda son derece zengin bir içeriğe sahip, ancak fiziksel Angry Birds oyuncaklarını telefon veya tabletinizin kamerasıyla taratarak yeni karakterler ve güçler eklemeniz de mümkün.


Android kullanıcıları, ücretsiz olarak yayınlanan kısıtlı bir sürümü indirme şansına sahip. Tam sürüm içinse, bu kez para ödemek zorundalar. iOS için zaten daha önce de paralı olan Angry Birds serisi, bu gelenği sürdürüyor. Windows Phone'da ise, oyunu indirip denem ve daha sonra satın alma şansına sahipsiniz...


Google Play bağlantısı: Angry Birds Star Wars II (Bedava sürüm. Ücretli sürüm 0.99 Dolar)


Apple App Store bağlantısı: Angry Birds Star Wars II (0.99 dolar)


Windows Phone Store bağlantısı: Angry Birds Star Wars II ( 2 TL)

Tüm Konu: Angry Birds Star Wars II hazır; İndirin!

Resimlerle: Android ve iPhone için en iyi 10 mobil oyun!

Kaynak: www.chip.com.tr