Angry Birds'ten bir sürpriz oyun daha!

CHIP Online
13-03-2014, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Çağımızın ikonu haline gelen kızgın kuşlar, diğerlerinden çok farklı bir oyunla geri dönüyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ang ... yun-daha_45952.html

Resimlerle: 20 yıl önce Angry Birds!

Eğer hali hazırda var olan Angry Birds oyunlarından sıkıldıysanız ve daha çok gürbüz kuş peşindeyseniz, oyunun geliştiricisi Rovio'dan süper bir haber var! Her yeni oyunuyla kendisini o ya da bu şekilde geliştirmeyi başaran Angry Birds serisi, yeni oyunuyla daha önce olmadığı kadar değişecek ve tamamen sıra tabanlı RPG olarak karşımıza çıkacak.


Yayınlanan oyun videolarına baktığımız zaman, ana karakterlerin yine kuşlarımız olduğunu görüyoruz ve her zaman olduğu gibi farklı rollere sahipler ama bir farkla; artık onların farklı "sınıfları" var... Misal, kırmızı kuşumuz şövalye sınıfını canlandırıyorken, sarı kuşumuz ekibin büyücüsü oluvermiş. Bu sefer de tamamen fantastik orta çağ temasına bürünmüş olan "Piggy Island" isimli bir bölgede geçecek olan oyunda, yine domuzları ortadan kaldırmaya çalışacağız. RPG oyunlarında sıklıkla görülen craft yani üretim sisteminin de yeni Angry Birds oyununa entegre edileceği dolaşan dedikodular arasında. AngryBirdsNest isimli site üzerinden gelen açıklamaya göre, yeni oyunda tahta kılıç, kızartma tavası ve benzeri birçok ilginç eşyayı bizzat üretebileceğimiz gibi, tüm karakterler ve iksirler de upgrade edilebilir olacak.


Angry Birds Epic isimli oyunun çıkış tarihiyse Avustralya ve Kanada için 13 ya da 14 Mart olarak dillendirildi. Beyan edilen çıkış tarihinde, bir diğer Angry Birds yapımı olan Stella'nın da piyasada olması bekleniyor.

Tüm Konu: Angry Birds'ten bir sürpriz oyun daha!

Resimlerle: 20 yıl önce Angry Birds!

Kaynak: www.chip.com.tr