[Anime Hearts] Rusty Hearts Online Anime MMO oyunu

Yoichi
10-06-2015, 13:34   |  #1  
Yoichi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2015

Stairway Games tarafından geliştirilen ve Perfect World tarafından yayınlanan Rusty Hearts Reborn, anime görselleri ve etkileyici PvP sistemiyle dikkat çeken eğlenceli bir oyun. Yeni nesil oyun türü olarak adlandırılan RPG ve RTS‘nin birleşimi ActionRPG’nın tüm özelliklerini barındıran Rusty Hearts Reborn oyuna katkı sağlanmaması veya oyuncu yetersizliğinden dolayı 2013 yılının sonlarında oyunu kapattılar.

Fakat Anime Hearts ekibi buna itiraz etti. Rusty Hearts oyuncularının umutlarını kaybetmemek için Türk sunucusunu açarak baştan geliştirmeye başladı.

Tanıtım:

Zindanlardaki yaratıkları öldürerek seviye atladığınız Rusty Hearts Reborn‘de, karakterinize ait özelleştirilebilir bir oda ve eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bankanız bulunuyor. Gizemli atmosferi ve etkileyici müzikleriyle oyuncuyu kendi içine çeken Rusty Hearts Reborn‘ün PvP savaşları da oldukça keyifli. Arena karşılaşmaları dışında guild savaşları ve çeşitli turnuvaların düzenlendiği oyunda oyuncuların her an eğlenmesi için bir çok detay düşünülmüş.

Sınıflar

Rusty Hearts Reborn‘de farklı yeteneklere sahip 4 benzersiz sınıfın bulunmakta. Klasik sınıf isimlerinin dışında isimlerle adlandırılan bu sınıfların isimleri ve bilinen nitelikleri şu şekilde:

- Angela (Berserker)
– Natasha (Ranger)
– Frantz (Warrior)
– Tude (Fighter)

Daha fazla bilgi için sistem gereksinimleri, oyun içi görüntüleri ve kaynakça: http://game.animehearts.net/2014/05/19/rusty-hearts/

Oyunun sitesi: http://rh.animehearts.net

Yoichi
11-06-2015, 16:36   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2015

 

0

Oyun hakkında önerileri alalım arkadaşlar Sezon 5 için geliştirme yapıyoruz kısa zamanda tamamlanması dileğiyle. Oyun hala açık.

Yoichi
30-06-2015, 13:08   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2015

Sezon 5 Beta tamamlandı ve Etkinlikleri de eklendi.
http://www.animehearts.net/konu- ... alik-etkinligi.html
Umarım oyuncu sayısı artar