Anlayamadığım sorun Lütfen içeri .

Lloyd Roger
29-05-2014, 15:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Bundan 1 hafta önce ses kartım için jak almıştım onu taktım fakat pc'yi açmaya calıstıgımda görüntü gelmiyordu. Daha önce 4-5 defa olmustu ramleri söküp taktıgımda yada tüm herşeyi söküp geri taktıgımda düzelyordu. Herşeyi denedim olmadı kimi ekran kartından diyor kimi anakarttan diyor şimdi şöyle. Ekran kartını taktıgımda görüntü alamıyorm ve ekran kartı fanı çok çok hızlı dönüyor. Ekran kartını cıkartmadan vga'dan görntü alıyorm ama bozuk cıkartıp deniyorm vga'dan görüntü almayı video izlenmiyo bile ekran kayması falan oluyo ki daha önce ekran kartsız 1 ay aynı anakartta Gta San Andreas bile oynayabiliyordm. Son sorum ise şu benim bilgisayarım iki kabloyu birleştirince acılıyor yani ucundaki tuşu kardeşim koparmş ikisini birleştirince hemen acılıyordu bundanda olabilir birde ekran kartım Gtx260 , güc kaynagından gelen 2x pcı-e kablo ile çalışıyor. Güç kaynagım Thermaltake 550w. Sorunun neyde oldugunu bulamadm pc'de şuanda 2 gb ram var ve 2 chrome açtıgımda kasıyor düşünün sorunu gerçekten bilen yazsın lütfen alta ekran kartın bitmiş , anakartın ölmüş gibisinden boş yorumlar yapmayın. Ve son olarakta bugün aksam yeni bir anakart ve ram almayı planlıyordum acil cevaplarsanız benim için çok makbule geçer , Teşekkürler...