Anti-Virus Mate [19.02.2010]

CHIP Online
19-02-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows Anti-Virus Mate profesyonel bir anti-virüs, anti zararlı yazılım uygulamasıdır. Barındırdığı güçlü özellikler ile deneyimli bilgisayar kullanıcılarının karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olur. Her seviyeden kullanıcı için ise sistem bilgilerini gözler önüne serer.

Windows Anti-Virus Mate profesyonel bir anti-virüs, anti zararlı yazılım uygulamasıdır. Barındırdığı güçlü özellikler ile deneyimli bilgisayar kullanıcılarının karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı olur. Her seviyeden kullanıcı için ise sistem bilgilerini gözler önüne serer.ÖzellikleriKolay tarama ve tehdit temizliği
PC SOS özelliği ile hızlı ve kolay düzeltme
Gereksiz dosya temizliği ve sistem optimizasyonu
Başlangıç uygulamaları kontrolü
Güçlü aktif işlemler kontrolü
Hizmet ve sürücü kontrolü
Tarayıcı yardım objeleri yönetimi
Gizli uygulamalar, kök dizin, aktif ve gizli port taraması

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Anti-Virus Mate

bilgi_çağı
19-02-2010, 13:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Sisteminizin kök dizinini ve gizli portlarını tarayabilen, hızla düzelten ve optimize eden güçlü bir yazılım, diye belirtiliyor. Bana sorarsanız ben bu yazılımı ilk defa duydum. 
Sistem Gereksinimleri:Windows 2000/XP/2003/Vista/7.0 Dosya boyutu:1.36 MB Bu yazılımı daha önce veya şimdi kullananlar varsa bizleri daha çok aydınlatabilirler.

GeçeninYargıcı
19-02-2010, 16:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Üzerinde durmaya değmez ismi çismi duyalmamışsa kaldır at gitsin

azizkalkan34
24-02-2010, 17:01   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Aynen Katılıyorum. (Mümkünse free yazılımları deneme sürümü olmayanları yayınlayalım..)