Antik Çağ - Online tarihi strateji oyunu

antikcag
07-09-2012, 05:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2012

 

Öncelikle belirteyim ki bu tanıtımı ücret karşılığında yapıyorum.. Umarım bana kızmazsınız. Malum okul harçlığı..

Bilgisayarın ve internetin icadından beri belkide en fazla ilgi duyulan konu oyunlardır. İnsanların oyunlara gösterdiği ilgi her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu kapsamda en fazla ilgiyi de online oyunlar (tribal wars, tanoth, antik çağ, ogame gibi) ve fps oyunları   almaktadır. Fps oyunlar belki pahalı oldukları için belki de yüksek performanslı PC istediği   için olsa gerek insanlar tarafından hep ikinci plana itiliyor. Tabi oyun tutkunlarını bu konu   dışında tutmak en doğrusu olacaktır, çünkü bir strateji oyunu onlar için çocuk oyunu olarak değerlendiriliyor.  İnsanlık tarihi boyunca daima savaşlar yapmış ve sürekli göç etmekle yada yeni şehirler   fethetmek ile uğraşmıştır. Uygarlıklar sürekli büyüyüp imparatorluk olabilir yada başkaları tarafından işgal edilip yerle bir olabilir..


Antik Çağ - Online Tarihi Strateji Oyunu


Antik Çağ oyunu sizlere hem online bir strateji hemde bir uygarlık geliştirme ortamı sunar..   Bu oyun tarayıcı üzerinden oynanan tarihi ve gerçek zamanlı bedava bir online strateji oyunudur. Her   oyuncu, Antik Çağ'da şan, şöhret ve güç kazandırması gereken bir köyün hükümdarıdır.   Amaç köyünüzü (uygarlığınızı) hem düşmanlardan korumak hemde başka köyleri fethedip yeni   imparatorluklar kurmaktır..

İnternette zamanınızı boş yere harcamayın. Antik Çağ'a   sizde katılın ve hem yeni arkadaşlaıklar edinin hemde online bir strateji oyununda eğlenceli   vakit geçirin. Bu oyunda şu an için 4 sunucu bulunmakta ve bu sunuculardan birincisi Speed server,  tamamen hızlandırılmış ve savaşın kol gezdiği çılgınca bir güç gösterme ortamıdır. Bu ortamda ki oyunlar belirli tarihlerde başlar ve oyun hızı maksimum seviyelerdedir. Öyle ki   bir saat içerisinde 10 köye sahip olabilirsiniz. oyun süresi 48 saat ile 40 gün arasında   değişmektedir. ikincisi Antik server,  daha yavaş ve gelişim süreçleri birinci oyuna göre   uzatılmış kesintisiz devam eden bir oyundur.. Oyun süresinde bir sınır yoktur ve yıllarca   devam edebilir. Üçüncüsü Pluss server, online strateji oyunları arasında imparatorluk ve köy kurma oyunları içerisindeki en büyük online server, normal kademelere nazaran 10-30 kat daha fazla kapasiteye sahip binalar ve askerler ile tüm Antik Çağ'a siz hükmedin. DÖndürcü ve son olarak Pluss 2 server, Pluss server ile yaklaşık aynı özelliklerde ancak onun gibi sınırsız değil de 2-3 ay gibi sürelerde sıfırlanan güç gösterme ve kaba kuvvet meydanı. Üretim ve gelişim hızları pluss server'dan daha hızlıdır.

Antik Çağ oyununu mutlaka denemenizi öneriyoruz. Vaktinizi iyi geçireceğiniz, güzel ve   kalıcı arkadaşlıklar kurabileceğiniz, seviyeli ve dürüst bir ortama sizleride bekliyoruz.. Bu oyun gönüllüler tarafından kurulmuş ve maddi manevi tüm desteğini oyuncuların karşıladığı kar amacı gütmeyen ücretsiz bir servistir. Oyunun facebook ve Twitter adreslerinden takip ertmeniz sizinde desteğinizi sağlar..

Son Düzenleme: antikcag ~ 10 Nisan 2013 23:21