antisansür v2.0 programından nasıl kurtulabilrim

antdprsn
20-06-2009, 15:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

antisansür v2.0 adlı bi program nasıl oldunu anlamadğım bi şeklde bilgisayarıma yüklenmiş..hakkında hiç bir fikrim yok kaldırmaya çalıştım ama programram ekle kaldrda gözükmüo arattığımdada sonuç yok pc yi açtığımda aktif olduna dair bi pencere açılıo altta kelebek gbi bi simgesi var belli aralıklarla reklam pencersi açıo bu program çok canımı sıkmaya başladı nasıl kurtulacaım konusunda fikri olan arkadaşlarım yardımlarınız bekliormm...

Süleyman.
20-06-2009, 17:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

"Your Uninstaller" ile deneyin.

Ayrıca birkaç ayar değişikliği ile çok basitçe halledebileceğiniz şeyler için böyle garip programlar kullanmayın bence.

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 20 Haziran 2009 17:31
ßymemiN
20-06-2009, 18:02   |  #3  
Yıllanmış Üye
210 mesaj

http://www.tamindir.com/program/20102/Final_Uninstaller.htm

bu programları denemenizi öneririm..

Son Düzenleme: ßymemiN ~ 21 Haziran 2009 00:42
baris57
21-06-2009, 10:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
247 mesaj

Sakın antisansür kullanma zararlı internet explorer ın açıklarından faydalanmak için youtube gir
şeyine basınca ie den açıyo başka bişeyle açarsan gene mahkeme kararıyla yasaklanmıştır dio
ve durmadan bi reklam çıkarması virüs olduğunun kanıtı bence

mustafa_akdoğan
21-06-2009, 10:43   |  #5  
Yıllanmış Üye
180 mesaj

Antisansür bende de var zararsız youtube girmek için kullanıyorum

renn12
21-06-2009, 11:56   |  #6  
Üye
54 mesaj

ben böyle durumlarda total uninstall programını kullanıyorum.

a.kolik
22-06-2009, 17:53   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

benim bilgisayarımda da aynı problem var ve çok can sıkıcı bir durum. Regedit bile gelmiyo ekrana. Nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum. Antdprsn eğer sen sorunu çözebilirsen ben de yardımını beklerim. Tabi ben soruna bir çözüm bulursam bende sana bilgi veririm.

piRe_
22-06-2009, 18:28   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj
mustafa_ak
Antisansür bende de var zararsız youtube girmek için kullanı
Evet zararı yok. Onun için millet kıvranıyor.

okan2828
23-06-2009, 16:07   |  #9  
Taze Üye
4 mesaj

LOCUM BAK AYNI SORUN BENDEDE VARDI DAHA SİMDİ COZDUM YANITINI BENİ İİ DİNLE SİMDİ ONCE BASLATA TIKLA SONRA CALISTIRDE CIKAN EKRANA (msconfig)YAZ SONRA YUKARIDA SECENEKLERDE BASLANGIC YAZAR ORDA O PROGRAMIN İSİMİNİ BUL DEVREDISI BIRAK DAHA SONRA PROGRAMI SİLMEYİDENE SİİNECEKTİR BEN PROGRAMDAN BOLE KURTULDUM SİZDE DENEMENİZİ  TAVSİYE EDERİM BİDE SON BİSİ CABUK OLUN İLERDE SORUN YARATIO!!!

alaaddinprogramcı
23-06-2009, 16:33   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

anti sansür 2.0 ı silme kelebek üzerine sağ sağ tıkla programı kapat der önce çık x ten sonra yineaynını yap bu sefer alt+f4 yap kelebek kaybolacak olmazsa birkaçkez böyle dene program kapanır sonra bilgisayarım /c/program files'e gir orada faxxsi miydi o programın adı her neyse silersin ama dediğim gibi önce programı kapatmalısın

okan2828
23-06-2009, 16:36   |  #11  
Taze Üye
4 mesaj

LOCUM BAK AYNI SORUN BENDEDE VARDI DAHA SİMDİ COZDUM YANITINI BENİ İİ DİNLE SİMDİ ONCE BASLATA TIKLA SONRA CALISTIRDE CIKAN EKRANA (msconfig)YAZ SONRA YUKARIDA SECENEKLERDE BASLANGIC YAZAR ORDA O PROGRAMIN İSİMİNİ BUL DEVREDISI BIRAK DAHA SONRA PROGRAMI SİLMEYİDENE SİİNECEKTİR BEN PROGRAMDAN BOLE KURTULDUM SİZDE DENEMENİZİ  TAVSİYE EDERİM BİDE SON BİSİ CABUK OLUN İLERDE SORUN YARATIO!!!

okan2828
23-06-2009, 16:38   |  #12  
Taze Üye
4 mesaj

ya bu program kapanmıyo ole
bneimdediğimsekilde olcak cunku 1 hafta urastım bunun yuzunden

antdprsn
23-06-2009, 19:03   |  #13  
OP Taze Üye
7 mesaj

evet okan haklısın asla kapanmıo program kapanmadıı içinde silinmio senn dediini denicen çalıştrdan inş. düzelir..düzelirse dile benden ne dilersen:D:D

antdprsn
23-06-2009, 19:13   |  #14  
OP Taze Üye
7 mesaj

bişe sorcam okan çalışıra msconfig yazdıımda çıkan pencerede seçili olan birsürü program çıkıo hepsini hepsiinn tickini kaldırıp sadce antisansürü seçip öle mi devre dışı bırak dicem...

antdprsn
23-06-2009, 19:34   |  #15  
OP Taze Üye
7 mesaj

okan dediğini yaptm silindi program griş sayfamda düzeldi yalnız pc yi her açtığımda sistem yapılandırma yardımcı programı penceresi açılıo artı şu antisansürün kelebek simgesinn olduğu yerlerdeki simgelerde kayboldu( esed nod 32 nin falan) ben devre dışı bırak derken seçili olan tüm programlarının tikini kaldırıp sadce ane antisansürünkini seçtm öle devre dışı bırak dedm acaba diger programlarda devre dışı olmuşmudur simgelern çıkmayışı ve pc açıldıında sistem yapılandırma penceresinn açılışı onla mı alakalı????????? ve son olarak ben güncelleşmeler sırasında i.e. 8 i yüklemiştm griş sayfam belki düzelir die ama uyum problemi yaşıorm şimdi i.e. 7 yi tekrar nasıl yükleyebiliriimm..yardımların için şimdiden çok saol...

censez41
11-07-2009, 21:33   |  #16  
censez41 avatarı
Yıllanmış Üye
1,705 mesaj

youtube için başka hangi yöntemi önerirsiniz bildiğim kadarıyla artık dns ayarlarıyla girilmiyor sizin yönteminiz nedir

censez41
11-07-2009, 21:33   |  #17  
censez41 avatarı
Yıllanmış Üye
1,705 mesaj

youtube için başka hangi yöntemi önerirsiniz bildiğim kadarıyla artık dns ayarlarıyla girilmiyor sizin yönteminiz nedir

eRRhan
11-07-2009, 22:15   |  #18  
Yıllanmış Üye
374 mesaj
Alıntı: censez41  
youtube için başka hangi yöntemi önerirsiniz bildiğim kadarıyla artık dns ayarlarıyla girilmiyor sizin yönteminiz
Ben Youtube Jacker 2 yi kullanıyorum ama 3. süde çıkmış kullanabilirsin

mçakır
07-08-2009, 11:24   |  #19  
Taze Üye
2 mesaj

ya ne yaptıysam kurtulamadım bundan....kesin çözüm bilen varsa lutfen paylaşsın...thanks a lot...

muke
20-08-2009, 00:41   |  #20  
Taze Üye
1 mesaj

ya arkadaslar cok sagolun aynı sey benım pcyede bulastımıstı sayenzıde kurtuldumm alaha sukur umarım bıdaha olmazzz bence okan arkadasımzın sozunu dınlemelsınızzz :D

m_in10
25-08-2009, 23:11   |  #21  
Taze Üye
17 mesaj

bende yaklaşık 1 haftadır programı kaldırmaya çalışıyorum
Okan arkadaşımızın dediği gibi yaptım hiçbir sorun kalmadı
Teşekkür ederim...

jaws-_-67
30-08-2009, 01:33   |  #22  
Taze Üye
6 mesaj

slm
Kesin sonuç için oku...!
Bende aynı sorunla karşılaştım ve revo uninstaller programını indirdim.
Programı türkçe kuruyosun ve çalıştırıyosun. Ama listede antisansür v2.0 çıkmıyor. Programın üst kısmındaki simgelerde AVCI MODU diye bişey var onu tıklıyosun. Sonra ekranında beliren hedef tahtası benzeri iconu tutup sürükleyerek sağ alttaki antisansür simgesinin üzerine bırakıyosun.
sonra açılan menüden PROGRAMI KAPAT VE SİL seçeneğini tıkladığında problem çözülmüş oluyor. Açılan menüden KALDIR seçeneğini tıklarsan hata mesajı veriyor. Bence bu program kaldırma seçeneği olmayan tüm programları siler. Diğer uninstaller programlarında avcı modu benzeri bişey yok. Kolay gelsin.

jaws-_-67
30-08-2009, 01:37   |  #23  
Taze Üye
6 mesaj

slm
Kesin sonuç için oku...!
Programı türkçe kuruyosun ve çalıştırıyosun. Ama listede antisansür v2.0 çıkmıyor. Programın üst kısmındaki simgelerde AVCI MODU diye bişey var onu tıklıyosun. Sonra ekranında beliren hedef tahtası benzeri iconu tutup sürükleyerek sağ alttaki antisansür simgesinin üzerine bırakıyosun.
sonra açılan menüden PROGRAMI KAPAT VE SİL seçeneğini tıkladığında problem çözülmüş oluyor. Açılan menüden KALDIR seçeneğini tıklarsan hata mesajı veriyor. Bence bu program kaldırma seçeneği olmayan tüm programları siler. Diğer uninstaller programlarında avcı modu benzeri bişey yok. Kolay gelsin.

EsMeR_Actor
13-09-2009, 22:58   |  #24  
Taze Üye
4 mesaj

''jaws-_-67'' İsimli arkadaşın yazdıklarını dikkate alın ve harfiyen uygulayın!
%100 özüm ve bu sorundan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz!!!
Bendede aynı problem vardı ve kafayı yeme durumuna geldim..
Ama ''jaws-_-67'' İsimli arkadaşın yazdıklarını harfiyen uyguladım ve sorun morun kalmadı!
O gerizekalı simge ve program artık yok bilgisayarımda! =)
Teşekkürler ''jaws-_-67''

EsMeR_Actor
13-09-2009, 23:00   |  #25  
Taze Üye
4 mesaj

jaws-_-67'nin paylaşımıdır...
slm
Kesin sonuç için oku...!
''jaws-_-67'' İsimli arkadaşın yazdıklarını dikkate alın ve harfiyen uygulayın!
%100 özüm ve bu sorundan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz!!!
Bendede aynı problem vardı ve kafayı yeme durumuna geldim..
Ama ''jaws-_-67'' İsimli arkadaşın yazdıklarını harfiyen uyguladım ve sorun morun kalmadı!
O gerizekalı simge ve program artık yok bilgisayarımda! =)
Teşekkürler ''jaws-_-67''