antivirus kurulum sorunu

komando6170
21-10-2008, 14:59   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Nod32 kurmak istiyorum. Bu yükleme paketi bu işlemci tarafından desteklenmiyor diye bir uyarı veriyordu başka bir versiyonunu kurdum o zaman da C:Program Files\ ESET\ nod32.exe Windows tarafından bulunamıyor... diye başlayan bir uyarı veriyor. xp, office 2003 kullanıyorum. Aynı zamanda kaspersky denedim onda da kurulum aşamasında sorun olmadığı halde kaspersky nin sağ alt köşedeki simgesi soluk dolayısıyla etkin değil. bana yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

sticker
21-10-2008, 15:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
669 mesaj

donanımlarını yazsa idin,yardımcı olabilirdim.ama başka bir nod 32 indir,onu kur.bide antivirüsükurunca windows defendere bak.belki oradan aktif edebilirsin.aslında antivirüs inip kurulunca kendisi otomatik çalışmalı amasen windows defender a bak.ordan aktif edebilirsin..(indirdiğin yazılım bilg.in işletim sitemine uyumlumu.onuda kontrol et..)

Borga-x
21-10-2008, 16:13   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj
sticker
donanımlarını yazsa idin,yardımcı olabilirdim.ama başka bir nod 32 indir,onu kur.bide antivirüsükurunca windows defendere bak.belki oradan aktif edebilirsin.aslında antivirüs inip kurulunca kendisi otomatik çalışmalı amasen windows defender a bak.ordan aktif edebilirsin..(indirdiğin yazılım bilg.in işletim sitemine uyumlumu.onuda kontrol et..)
Yahu Allah aşkına düzgün yaz ..
İndirip kurmaya çalıştıgın paket bozuk olabilir

Kaspersky'ı daha once kurup 1 ay kullandıktan sonra sildiysen ve tekrar yuklemeye calısırsan KIS sıstemı hersn gözetlemez. Sadece basit bir AV gibi çalışır senın sureklı elle tarama yapna gerekir.

Bence işletim sisteminde bır sorun var. Bence tekrar kurulması gerekiyor. Yanı Format C:

Son Düzenleme: Borga-x ~ 21 Ekim 2008 16:13
komando6170
21-10-2008, 16:41   |  #4  
OP Yeni Üye
28 mesaj

avastı kurdum sorun yok, antivir i kurdum sorun yok, kurmaya çalıştığım paketlerde problem yok zaten nod32 orjinaldi. Tek çözüm format mı yani bilgisayarım saat gibi çalışıyor tabiri caizse. Bu 2 antivirus prog. için neden sorun çıktı anlamadım. Başka bilgisayarda 2 side rahat kuruldu.

Tuncay_Sukan
23-10-2008, 13:30   |  #5  
Yıllanmış Üye
255 mesaj

Kurabildiklerin  kalsın Pc'de :) Şaka  Kardeşim Nod Daha  Önce  kuruluydu PC de  eğer  Öyleyse  Regeditdden   bi  aratıp  silmeyi dene sonra  tekrar  kur Kolay gelsin