antivirüs sorunu

HPQ-User
26-10-2008, 13:22   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

malhun sormuş:
iyi günler, ben 4 aydır avast virüs programını kullanıyordum... üçüncü kez yüklemeyi yenileyecekken bir sorunla karşılaştım... kurulum dosyasını çalıştırdığım anda program hemen kapanıp masaüstü açılıyor ayrıca program ekle kaldırdan da programı kaldıramıyorum ve google'da virüs yazıp arama yapınca  internet explorer otomatik olarak kapanıyor. şu anda antivirüs programım yok.... ne yapmam lazım

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
dizüstü bilgisayar, ram 256, harddisk 40, işlemci pentium 1,60

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

1ol3irol
26-10-2008, 13:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,714 mesaj

revo uninstaller ile avastı kaldırıp avira antivir'i kurmayı dene. daha sonra da güvenli kipte bilgisayarı açıp avira ile tarat.

Banned
26-10-2008, 13:37   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

boşuna bu programlarla kaldırmayı deneme kaldıramazsın avastın kendi uninstall programı var ancak onunla kalkıyor.önce görev çubuğundaki avast simgesine sağ tuş yap çıkış de sonrada bu programı indirip kaldır.ayrıca avastın yeniden yüklenmemesi senin için iyi bir işaret olabilir böyle işe yaramaz bir antiden vazgeç sen, forumda antivirin cebite özel kampanyası var sakın kaçırma derim.bu antinin free olanları bile iyi bir pc kuruması sağlıyor düşün artık.(tecrübeyle sabit)