antivirüs yükleyemiyorum

HPQ-User
01-08-2009, 18:11   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

yagmur sormuş:
pc antivirüs yüklenirken yükleme iptal oluyor ve kayboluyor bi cok anti virüs programı denemdım avast avg avira gibi ama yüklenmiyor şimdiden herkese tşkler...

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
windows xp 192 mp ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

Süleyman.
01-08-2009, 18:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Bilgisayarınızı güvenli modda başlatarak güvenlik yazılımını yüklemeye çalışın. Sonra da güncelledikten sonra tarama yaptırın.

Eğer güvenlik yazılımını şimdi kurmak istemenizin nedeni zaten virüsler nedeniyle oluşan sistem dengesizliği ise bence bilgisayarınızı formatlayarak Windows'u yeniden kurun.

Ayrıca ram takviyesi yapmanızda fayda var.

Metal_Milita
01-08-2009, 18:20   |  #3  
Metal_Milita avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,011 mesaj

Win32Sality.aa virüsü bu virüs hem program setup larını bozar hemde anti lerin kurulmasını engeller güvenli modda programı kurmayı deneyin  güvenli modan çıkınca yine olmuyorsa içinde önemli bilgiler yoksa başka makineye takıp tarayın o esnada virüz bulaşmış dosyalar antiv. tarafından silineceği için bazulacaktır muhtemelen windowsta buna dahil tekrar yüklemeniz gerekir windows u  yada baştan yüklemeyi yapın kurtulun buda bi çözüm

Craterus
02-08-2009, 12:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
881 mesaj

dana önce sisteminizde bir virüs programı var ve bunu düzgün kaldıramadıysanız artık bıraktıysa arkasında yeni bir virüs programı yüklerken sorun çıkartabilir ben bitdefender ı ın üstüne kasper kurmaya çalıştım ama bitdefeneder ın artıkları olduğu içöimn yüklemedi sistem temizliği yaptım halloldu

birbilimci
15-08-2009, 15:36   |  #5  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

bunun sorunu virüstür aynısı bende de vardı sonunda combofix imdadıma yetişti.  linki indrip combofix i  bul tıkla ve  rahatla.