Apple Mac Book Pro QC i7 15.4" 64Bit

Güray Kurt
11-06-2017, 18:03   |  #1  
Güray Kurt avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba
Dizüstü bilgisayarım Apple Mac Book Pro i7 satıyorum. bu nedenle aşağıdaki bilgilerimle size bu yoldan bu mesajı  istanbuldan yazıyorum ve bilgisayarımı acil durum nedeni satıyorum, ilgilenirseniz çok sevinirim.
Apple Mac Book Pro Quad Core i7/15.4" 64 Bit/2.2 GHz  / 1TB Partitioned (500/500GB) Macintosh HDD +Mac OSX SSD / L3 6MB / Yazılım Mac OSX Lion (daha önce Mac OSX Sierra yüklüydü bilgierimi temizleyerek/formatlayarak OSX Lion yükledim) / Bellek 4GB (16GB) 1333Mhz DDR3 / Paylaşımsız 2 tür Ekran Kartı AMD ve İntel Graphıcs 1GB mevcut / DVD-CD -R -RW / 2nd maximum çözünürlüğü 2560-1600 / v.s.!
Bilgisayarımın tek bir sorunu var şarj kablosu takılıyken çalışıyor ama pili doldurmuyor çünkü Şarj/Güç kablosu girişinde (soketinde) pil entegresi bozuldu (yaptırmak için masrafı Apple Teknik Servisin demesine göre 400tl civarıdır ve şuanda bunu kendimin yaptırmama imkanım yok) bunun haricinde bilgisayarım temiz çalışmaktadır ve  Kırık veya Çizik veya başka Problemi yoktur ve sorunsuz çalışıyor!
Bilgisyarımı 2013'de almıştım ve Şarj/Güç bölümdeki "Pil Entegresi" sorunu nedeni ve maddi bir sıkıntımdan dolayı 1250TL olarak (ufak bir pazarlık payı vardır) çok uygun fiyata satıyorum (2.El perakende piyasa değeri şuan 2500TL ile 3000TL civarıdır)!
Arz ederseniz bilgisayarımı istanbul fatih aksaray metro istasyonuna yakın bölgede yerinde görebilirsiniz ve anlaşırsak alırsınız.
NOT: almak isteyen kişi lütfen ciddi olarak benimle iletişime geçsin bende cep numaramı email yolu ile şahsına gönderirim
Saygılarımla
GK email gueraykurt1969(at)gmail.com

Son Düzenleme: Güray Kurt ~ 11 Haziran 2017 18:12 Neden: