Apple Store Rezilligi

brivellt
04-07-2016, 21:35   |  #1  
brivellt avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bugun apple store a gittim sarj aletimin yanmasi aşırı ısınmadan ve ekranım son günlerde oynamasından dolayı. Sıra bana geldi somurtkan bi kadın geldi merhaba falan dedi derdimi anlattım. Dedim çok ısınıyor çok fazla ısındığında donup kapanıyor 2 kere şarj aletim yandı geceleri şarja takamıyorum dedim. Kadın beni hıhı diye geçiştirdi ipad den telefonumu falan eşleştirdi sonra aşağı indi. Gelince yanında adamla geldi eğitimciymiş neymiş toz varmış o yüzden yapıyomuş iyide çok ısınıyor dedim pildendir dedi bende pil ısınmıyor üst taraflar ısınıyor işlemci yani dedim yok orda pil varmış o yüzdenmiş. Sonra kapanıyor dedim yazılımsaldır dedi bende yazılımsal neyi var 15 gün önce restore attım hala aynı şey oluyor dedim yine geçiştirdi meğer yazılımsal hata uygulamaların kendi kendini kapatmasıymış bende bunun ısınma ve kapanmayla ne ilgisi var dedim kablo verip yolladı. Allahın cezası bide pil değiştirmek için para istedi. Ekranın oynamasının sebebide orda anakart boşluğu olmasıymış. Madem boşluk var niye kimsede yok.

kaoline
31-07-2016, 12:52   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Mantıken anlattıklarınızı haklı buldum

Çok anlamsız diyalog yaşamışsınız... Geçmiş olsun...

Ama bir arkadaşım pili çabuk bitiyor diye iPhone'unu verdi yenisini aldı ücretsiz değişim yapmışlar...