Apple ve Samsung davasından en saçma 7 an

CHIP Online
25-08-2012, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Apple ve Samsung arasındaki patent davasında yaşanan en "garip ve saçma" 7 olay haberimizde...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/app ... cma-7-an_35549.html

Resimlerle: Saç baş yolduran telif davaları

Apple ve Samsung arasındaki patent davasında taraflar, tüm söyleyeceklerini söylediler ve sıra jüriye geldi. Kim bilir, belki de bu kez tatmin edici bir sonuca ulaşılacak. Ancak davada sarfedilen bazı sözler ve ortaya atılan iddialar pek unutulacak gibi değil. Zira bunlar arasında sizi güldürecek, saçma ve ilgisiz çok şey var.

"Uyuşturucu çekmiyorum."

Hakim Lucy Koh, Apple'dan Samsung'un iddialarını çürütecek 22 şahidin çağırılabileceğini söyleyen 75 sayfalık brifingi aldıktan sonra şu sözleri sarfetmişti: "Uyuşturucu çekmiyorsanız, bu şahitlerin çağırılmayacağını biliyorsunuz!" Apple avukatı William Lee ise hakim Koh'a şu sözlerle cevap vermişti: "Sayın hakim, ben uyuşturucu çekmiyorum. Bu konuda sizi temin edebilirim."

Göbek çukuru

Samsung avukatı Schiller'a iPhone'un giriş düğmesinin göbek çukuru olarak adlandırıldığını daha önce duyup duymadığını sordu ve ekledi: "Çocuklar ona göbek çukuru diyorlar." Schiller ise bunu daha önce duymadığını söyledi.

Tüm Konu: Apple ve Samsung davasından en saçma 7 an

Resimlerle: Saç baş yolduran telif davaları

Kaynak: www.chip.com.tr