Araç Kiralama Sitesi

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
minkaju19
22-01-2016, 11:28   |  #1  
minkaju19 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Herkese merhabalar arkadaşlar,

İstanbul / Beylikdüzün'de bir fırın işletiyorum. Yaklaşık 12 senedir buradayım ve 2005 model kangoo'm ile dağıtım yapıyordum. Geçen yıl şansızlık eseri bir kaza yaptım ve aracım perte çıktı. Fırıncının finansı bellidir, yeni bir araç alma şansım yoktu ve bende araç kiralama karar verdim. Ducato Kiralama sitesine girip fiyatları inceledim ve oldukça uygun buldum. Başta böyle fiyatlarla araç kiralama işi nasıl olur? bunlara güvenebilir miyim? diye düşündüm ve telefon ile irtibata geçtim. Kendileri beni ofislerinde ağırladılar ve benim derdime derman oldular. Hepsi gerçek müslümanlar ve insanın derdinden anlayan insanlar. Bunları neden anlatıyorum; onlar benim zor zamanımda yanımda oldular benimde onları öneriyor olmamam mümkün mü? Gidin bir görün, pırlanta gibi insanlar . İhtiyaç sahibi olan herkese öneriyorum.

Siteleri: www.pratikaraba.com

Kapalı Hesap (200432)
22-01-2016, 11:35   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 1
111 mesaj

Sen güvendiysen ve güvenini sarsmadılarsa bende senin gibi herkese tavsiye edebilirim...:)