aralık sayısı ashampoo power up hata veriyor

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
nurettinki
19-12-2007, 17:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
12 mesaj

derginin verdiği dvd'den bu programı yüklemeye kalktığımda bir süre yüklemeden sonra hata veriyor ''An 1/0 error occurred while installing a file. This is normally caused by bad installation media or a corrupt installation file''
bilgisayarımdan ya da benden kaynaklanan bir hata mıdır, yoksa program mı hatalı?
yardımlarınızı bekliyorum.

fhmbaladiz
22-12-2007, 18:50   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Merhaba aynı hatayı benim arkadaşımın aldığı dergi dvd 'si ve benim de almış olduğum dvd de de çıktı. Açıkçası tam olarak ne yapılması gerektiğini bilemiyorum. Umarım bu forumu dergi sorumluları okur da bir çözüm önerirler. bu arada iyi bayramlar dilerim.
Ayrıca, çözüm bulduğunuzda aşağıdaki e-mail adresime bildirirmisiniz. Teşekkürler...

fhmbaladiz@mynet.com

bycartel
22-12-2007, 21:29   |  #3  
Yeni Üye
26 mesaj

Merhaba evet arkadaşların dediği gibi programda hata var aynı hataları bende alıyorum anlayacağınız yükleyemedim.

fhmbaladiz
08-01-2008, 19:36   |  #4  
Taze Üye
11 mesaj

Merhaba, daha da önce yazdığım gibi çevremdeki birçok arkadaşımda da Ashampoo Power Up XP2 (Tam Sürüm) programında aynı hata çıkmıştı. Ben dergi ilgilileri ile tefonda bu konuyu görüştüm ve bana yeni bir DVD'yi kargo ile gönderdiler ama malasef programı kurma denemem yine aynı hata ile sonuçlandı. Lütfen bu konu ile ilgili sorun hakkında biri bana yardımcı olabilirmi?