arayanın ve mesaj atanın ismini söyletme

ajan1111
13-04-2019, 15:07   |  #1  
ajan1111 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

sa. arkadaşlar telefonu konuşturma peşindeyim. çok çeşitli programlar buldum yaptımda ama; biri aradığında yada mesaj geldiğinde sesli olarak haber vereceğini düşündüm, yaptımda. benzer şekilde ilk akıllı telefonlar zamanında "arayanı söyle" gibisinden bişeyler vardı. arandığında tamamen ingilizce aksanıyla konuşuyordu telefon, hatırlarsınız. benzer şekilde google playda arama yaptım. bi program yükledim ismini tam hatırlamıyorum. programda arandığında veya mesaj geldiğinde ne diyeceğini kendimiz yazıyoruz, programda söylüyordu. örneğin; arama geldiğinde ismim yağız "yağız beeeeey arama var" yazdım bunu söylüyo hemen sonra arayanın adını söylüyor açmazsak arama bittiği zamanda "yağız beeeeey arama bitti" yazdım bunu söylüyo ve mesaj geldiğindede "yağız beeeeeey mesajınız var" yazdım bunu söylüyo hemen sonra mesajda yazılanı söylüyor sonrada "yağız beeeey mesaj bu kadar" yazdım bunu söylüyo. hepsini gayet güzel tükçe lisanıyla bay bayan seçebiliyoz ben tabiki bayan seçtim (: sanki bi bankacı bayanın sesiyle söylüyo (((:

telefonu formatladım. gerekli olanları ne zaman nasıl yaptıysam telefona mail adresimi girince bide wifiyi bağlayınca senkronizasyon muhabbbetine otomatik olarak kuruyor. ama işte bu program senkronizasyon muhabbetine dahil olmamış. programın ismi neydi? gören duyan bilen var mı? "arayan adı spiker" gibi bişey aklımda kalmış aradım ama bulamadım. hep farklı farklı şeylere denk geldim. ya konuşmuyo ya ingilizce aksanıyla konuşuyo ya sadece arayanın adını söylüyo mesajda hiçbişey yok. bu programı bilen var mı???