Arkadaşlar Ailemin Gidişhatı Çok Kötü

saykobirisiyim
09-08-2019, 12:12   |  #1  
saykobirisiyim avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar merhaba ben 13 yaşındayım benim 7 ve 3 yaşında kardeşlerim var.Annem Babamla genç yaşta evlenmiş aralarında 12 yaş var.Ve Annem biz kardeşlerimle anlaşamadığımızdan bize çok kızıyo hatta bir keresinde evden kaçtı 1 gün bulamadık küçük kardeşimide almış çerkezköye gitmiş.Son günlerde anlaşamıyoruz.Babam 2 gündür nedense annemle konuşmuyor.Annem dün akşam babama ne oldu benden ne istiyosun konuşmuyosun dedi tartıştılar.Annemde bu sabah bana bayramdan sonra açarım davamı dedi bu kadar kolay mı ne yapacam googleda arattığım 100 şeyden 85 i bu komuyla ilgili annem giderse babam sabah 7 akşam 11 işte ne yapacağım ortanca kardeşim ve ben okula gidiyorum en küçük ne olcak bakacak birisi de yok okulumu aksatmak istemiyorum bu sene 8.sınıfım lgs var yardım edin bişeyler söyleyin yapabileceğim annem giderse nasıl yapacağım yardım edin lütfen:( ?

Kadir190
10-10-2019, 19:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
283 mesaj

dostum merhaba bu gibi konularda güvendiğin bir akrabandan tavsiye isteyebilirsin. 

Yerinde olsaydın okul rehberlik servisini kullanırdım ya da öğretmenlerinden kendine yakın gördüğün biri ile bu konuyu konuşabilirsin.

Sanırım kardeşlerin için endişeleniyorsun onların bir sene sensiz  zarar görmeyeceklerini düşünüyorsan lgs için bir yurda çıkmak senin faydana olabilir bu fikri kendince bir değerlendir büyüklerine danış.

Son Düzenleme: Kadir190 ~ 10 Ekim 2019 19:33