Arkadaşlar Allah rızası için bi girin lütfen !!

pcimçöktüxD
20-07-2011, 07:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Öncelikle Merhabalar bilgisayarım ile sorunlarım çok ilk başta nete girmemeye başladı sorun pcde dediler format attım yerel ağ bağlantısı silndi ne şanstır cdsi yok götürdk tamirciye tmm yaptı oldu net derken oyunu indirdikten 1 gün sonra oyun açılmıyor farklı farklı hatalar veriyor oyundadır diye başka oyun yükledm aynı sorun onda da var virüs vardır dedim anti vürüs açılmıyor avastı yükleyeyim dedim onda da yüklenirken mavi ekran çıkıyor sonunda panda açıldı d'yi tarattım 368 virüs çıktı ve bunların çoğu windows sistem dosyalarında mecburen 5-6 sistem sildi şmdide pc açarken hata veriyor bilmem ne doğru çalışamadı diye lütfen bir yardım edin format cdsi var ama atarsam yerel ağ silinir diye korkuyorum acaba yeniden windowsu mu yüklesem format atmadan yoksa bşka önerileriniz varmı lütfen acil cevap bekliyorum...
Teşekkürler

pcimçöktüxD
20-07-2011, 07:45   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

Virüs bulaşıcı 2 dkda baaşka dosyalara bulaşıyor :((

ekran kartı
20-07-2011, 08:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Virüs var diye tarama yapmanız bir hata olmuş. Öncelikle C-D ne varsa sileceksiniz gerçekten virüs varsa. Sanırım D'de yedekleriniz var. Onların olmazsa olmazlarını tutun bir yere atın ya da internete (Skydrive olabilir) yükleyin. Hem C ye hem D ye biçimlendirme yapın. Formattan sonra o yerel ağ sorununu çözmesi kolay. Şimdi size özel mesaj atarak nasıl yapacağımızı anlatacağım.

pcimçöktüxD
20-07-2011, 15:41   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

Virüs pek kalmış gözükmüyor ama yarın bi bakarım tüm d ye bulaşmış olabilir hayır anlamadım formatta attık nasıl geldi bu virüs hala anlamış değilim acaba bazı dosyaları silmedim format atarken ondan bulaşmış olabilirmi modelimi mesajdan söyledim "ekran kartı" modeline uygun yerel ağ indirdim boş cd almaya gideceğim şimdi içine yükliyecem