Arkadaşlar Benim Sorunum Çok İlginç Lütfen Bakınız

muratduymac
08-01-2012, 01:07   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Arkadaşlar Genel olarak, Facebookta Yaşadığım bi sorun ile alakalı bir yardım istiyorum sizden, aslında ben kolay kolay sormam kendim çözerim ama bu sefer beceremedim.

Sorun şu ki, Facebookta Youtube'den paylaştıgım bi video yada bi başaksının paylaştığı videonun kenarlarında Kaydırma çubuğu çıkıyor, yani videoyu küçük bi alan içine alıyor, büyük bir  yer olduğu halde, ve o alan içinde aşağı yukarı sağ sol olarak kaydırma çubuğu veriyor. Çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim,lütfen basit cevaplar vermeyelim.

Bütün tarayıcılarda durum aynı ,

-Sil baştan Yükle
-Format At

-Bu arada Kod yazmıştım felan oda olmadı..

Ya da Zaman tünelindendir gibisinden yardımlarda bulunmayın onları denedim sonuç aynı (Formatı denemedim ama formattan sonra oldu zaten.

Sorunun RESİMİ: http://imageshack.us/photo/my-images/827/adsz1wd.png/

muratduymac
08-01-2012, 01:13   |  #2  
OP Yeni Üye
20 mesaj

Birazcık Bi yerden Bişe bile duyduysanız benimle paylaşırsanız belki işim halledebilirim..

juglans regia
20-01-2012, 01:14   |  #3  
Yeni Üye
20 mesaj

Bu sorun arkadaşımda da vardı ama onunki kendiliğinden çözüldü.

redleon
11-02-2012, 01:40   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

Merhaba.Aynı sorunla 2 kere karşılaştım.İlkinde tarayıcımı kaldırıp yenidem yükledin sorun düzeldi.Aynı sorun 2. kez tekrarlanınca yine aynı yöntemi denedim fakat bir türlü düzelmedi.Biraz internetten araştıdım bir kaç yerde ekran çözünürlüğünden bahsediliyordu.Bende ekran çözünürlüğünü ve varsayılan monitör ayarlarını değiştirdim ve sorunun düzeldiğini gördüm.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

adem-t
11-02-2012, 20:46   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
793 mesaj

http://forum.shiftdelete.net/int ... scroll-cikmasi.html aynı sorun ile buradaki arkadaşta karşılaşmış verilen yanıtları incelerseniz belki sorunu halledersiniz.