Arkadaşlar Bi Sorum Olcak Lütfen...

Banned
04-05-2007, 00:16   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
265 mesaj

Arkdaslar Biz Yeni Pc Aldıkda Pc Nin Sistemi Windows Xp  Started Edition...Çok Kısıtlı Bir Sistem Özellikle Hiç İyi Değil Ben Şimdi Buna Windows Xp Home Edition Tükltcem Ama Pc Yi Aldıgımızda Yanında 1 Tane cd verdiler Oda Started Edition'un Geri Yükleme Cd Si...Peki Home editionu Yükledikten Sonra Ekran KArt Ses KArt LAr NAsı Tanıtıcaz??? Lütfen Bi Yardım Bu Arada Ekran KArtım İntel (256) Yani Ekran KArtın Cd Leri Falan Yok Home Editonu Yükledikten Sonra Nası Olcak?? Acab Kendisi Direk Tanırmı?? YArdım Lütfen Bu Soru Professional LAr İçin...

erkanc
04-05-2007, 00:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

ekran kartını marka ve modelini
ses kartının marka ve modelini
kısacası tim aygıtlarının özellikleriniforuma yaz
sana burada herkes sürücü linklerini verir

benersince
04-05-2007, 08:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

arkadaşım direkt olarak tanımaz mutlaka sürücülerinin cdlerini bulmalısın bunun için örnegin anakartının modelini markasını ögrenip ana kartının resmisitesinden bulup indirebilirsin ayrıca modelleri ve markaları yazarsan formda yardımcı olacaklarından eminim

ya birde anlamıyorum bazı firmalar bunu kasıtlımı yapıyor sürücüleri vermemekle anlamıyorum yada tekbir marka oldugu içinmi bunu yapıyorlar

Banned
04-05-2007, 21:11   |  #4  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
265 mesaj

arkadaslar :D özür dilerim konuyu actıgım için :D  pc nin kitapcıklarına bakarken :D bi cd koymuslar :D cd nin içinde :D ekran kart ses kart. sürüceleri var :D:D:D yorumlarınız için hepinize thanks you +rep :D