arkadaşlar bi sorunum var

tugay269
23-06-2012, 23:16   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

öncelikle herkese selamlar dün pc ime xp den windows7 çevirmeye karar verdim usb belleğimde vardı windows7 dosyları ondan kuram dedim biosdan usb belleği seçtim herşey güzel pc reset attı türkiyeyi felan seçtim türkçe q felan daha sonra onları geçtim kuruluma geçtim hani alt alta  5 tane felan sey yazıoyayay 4. ye kdar geldi o bitti sorna pc reset attı kaldığı yerden devam etceğine yine türkiye seçme ekranı geldi arkadaşlar sorunu çözmem lazım şimdiden yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim

Banned
23-06-2012, 23:57   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Sadece ilk başta sistemi usb den başlayacak şekilde ayarlayın. Kurulumun sistemi ilk yeniden başlatmasında sistemi harddiskten başlayacak şekilde ayaralayın, klurulum o şekilde devam etsin. Aksi halde kurulum sürekli baştan başlar.

khramn bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Anroozha
23-06-2012, 23:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
203 mesaj

Biosdan ayarları tekrar cd-dvd şeklinde yapar mısın boot kısmından dener misin öyle bi.

mladenbmv
24-06-2012, 08:30   |  #4  
mladenbmv avatarı
Yıllanmış Üye
497 mesaj

yükleme yaptıktan sonra pc restart yaptığı zaman usb yi çıkar wındows 7 yi görünce tekrar tak bazen öyle saçma sapan bir şeyler yapıyordu ben o şekilde çözdüm herşeyi yüklüyor sonra pc kapanıp açılıyor ve tekrar yüklemeye başlıyor.

tugay269
24-06-2012, 13:08   |  #5  
OP Yeni Üye
23 mesaj

Herkese teşekkür ederim sorunu çözdüm ilk flash belliği biostan sectim sonra formatı attım tekrar başlarken hdd cevirdim usb bellek takılı haldeyken devam etti sorunsuz bi şekilde ama anlamadığım cd-rom ve dvd böle bi sorun yaşamazken bunda neden yaşadım