arkadaşlar Cod 5'de bir bölüm yardımı

Son Darbe
04-12-2008, 15:46   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
135 mesaj

slm arkadaşlar ben cod 5 oynuyorum ama bir bölümü geçemedim 2 gndür aynı yerdeym sıkıldım.

bölüm böyle yazıyom şimdi;
Böyle köprü gibi yerden geçtim karşıma 3 asker çıktı biri solda 2'si sağda sağdakilerin yannda paraşüt düşmüş gibi bişi var üstünde 2 tane sarı bişi yanıyor.diğer tarafa gidnce adamları öldürdüm o paraşüt düşmüş şeylerden 3 tane çıktı patlamıyorlar.bütün askerleri öldürdüm.sap gibi bnm adamar ile geziyoz:).ilerlediktn sonr bir yer var kapı kapalı bnm askerler onun önnde siper alıyor ordan başka yere gitmiyorlr sıkıldım bilen arkadaşlar vrsa yazsın

şimdiden tşklr..

Banned
04-12-2008, 17:49   |  #2  
alierenerdal avatarı
Banlandı
361 mesaj
Son Darbe
slm arkadaşlar ben cod 5 oynuyorum ama bir bölümü geçemedim 2 gndür aynı yerdeym sıkıldım.

bölüm böyle yazıyom şimdi;
Böyle köprü gibi yerden geçtim karşıma 3 asker çıktı biri solda 2'si sağda sağdakilerin yannda paraşüt düşmüş gibi bişi var üstünde 2 tane sarı bişi yanıyor.diğer tarafa gidnce adamları öldürdüm o paraşüt düşmüş şeylerden 3 tane çıktı patlamıyorlar.bütün askerleri öldürdüm.sap gibi bnm adamar ile geziyoz:).ilerlediktn sonr bir yer var kapı kapalı bnm askerler onun önnde siper alıyor ordan başka yere gitmiyorlr sıkıldım bilen arkadaşlar vrsa yazsın

şimdiden tşklr..

Call Of Duty 5 çıktı mı ne zaman???Neyse yakında alcam bitirdiğim an sana gösteririm ama sen beklemezsin diye bir bilgi veriyim youtube jacker ı indir ve youtube da cod 5 (bölümadı) diye aratırsan bişiler bulursun ...

Son Düzenleme: alierenerdal ~ 04 Aralık 2008 17:51
Son Darbe
04-12-2008, 19:53   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
135 mesaj

saol arkadaşım yinede.

zqr2
03-08-2010, 23:29   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

biraz geç kaldım ama bakarsanız siz karlı cıkarsınız :) .o parasütle düsen bombaları alıp sığınakların icerisindeki ucaksavarlara dogru sağ klikle atıp sol klikle patlatacaksınız.onlardan 3 tane var.hepsini patlatınca kapı acılıyor ve bölüm bitiyor :) ...

Scofieldd
09-02-2011, 18:29   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

aynen bendede o sorun war kardeş bugün geldim oraya gecemiom yanıp sönen barutlar war ama bi bok yapamıom alınmıo hic bi sey olmuo ben anlamadım nası geccez bilen biri yardım etsin lütfen