arkadaslar yapana helal olsun dicem

Software_Manager
26-02-2012, 18:49   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

arkadaslar saka degil gercekten helal olsun dicem cunku cok zor birsey yapiyorum ama takildim

ben  sql veritabaninmdaki videolari silverlight icinde gostericem ilk once asama olarak yaptiklarimi soyliyeyim

1. bir tane silverlight projesi actim
2.asp.net projesi actim
3.asp.net projemin  propertiesinden silverlight i sectirdim yani silverlight asp.netin icinde calisicak
4.LinqToSql actim veritabanimi bagladim 
5.WCF Service Olusturdum ve icine veritabani  list seklinde yzdim bunda da sorun yok 
6.Wcf Servicin icinden service  icinde yazdigim   listi metod olarak yazdim yani veritabvanina sorgulamami yazdim 
7.mail.xaml icinde mediaelemtn koydum ve  querystring ile  yakaladigim id yi  servicein icindeki veritabani baglantimin  parametresi olan id ye esitledim yani query string den alan 
8.artik tam bitiyor dedim videom bile clientbinin icine koydum ama sayfa acildiginda bos  hata da yok hicbirsey de yok 
9.video oynamadi :( S moralim bozuk arkadaslar yani resmen herseyi yaptim ama calismadi silverlight 5 verisyonunda calisiyorum herseyim silverlight 5 destekli tarayicilarim ama  ben videoyu oynatamadim yapana hela olsun dicem

Software_Manager
26-02-2012, 19:11   |  #2  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Arkadaslar yaptim :) sknti yok  Allahinda Izniyle

Kapalı Hesap (200174)
26-02-2012, 19:42   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: Software_Manager