Arkadaşlar Yardım Edermisiniz??

dragonkind
14-03-2012, 13:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Arkadaşlar Şimdi ben iphone 4s aldım ve app storedeki uygulamaların freelerinin yetersiz oldugunu gordum ayrıca oyunların bana yardımcı olurmusunuz jailbreak die bişey varmış sanırım oradan indirdiğimiz oyunlar restore edince gidiyor mu ve cydia restore edince gidiyor mu? yardımcı olursanız sevinirim.. Daha jailbreak yapmadım.

efeoglu
14-03-2012, 14:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
3,430 mesaj
Alıntı: dragonkind  
Arkadaşlar Şimdi ben iphone 4s aldım ve app storedeki uygulamaların freelerinin yetersiz oldugunu gordum ayrıca oyunların bana yardımcı olurmusunuz jailbreak die bişey varmış sanırım oradan indirdiğimiz oyunlar restore edince gidiyor mu ve cydia restore edince gidiyor mu? yardımcı olursanız sevinirim.. Daha jailbreak yapmadım.
yetersiz derken?? ne gibi bi program lazım ki sana yetersiz dedin app storeda? :s

dragonkind
14-03-2012, 14:27   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

ücretsiz oyunlar yetersiz hep free lite olduğu için ben ücretlilere baktım aşırı güzeller var onları indirmenin tek yolu sanırım ücretsiz olarak tabi jailbreak

dragonkind
14-03-2012, 14:29   |  #4  
OP Taze Üye
9 mesaj

tabi ben yarış oyunları hastasıyım :D ama süper oyunlar hep ücretlilerde yaw ben jailbreak yapsam telefonu cydia yüklesem oyunları indirsem sonra restore etsem oyunlar kalır mı (YANİ BENİM İSTEDİĞİM OYUNLARI CYDIA DAN İNDİRİP SONRA CYDİA YI KALDIRMAK AMA OYUN VE UYGULAMALARIN GITMESINI ISTEMIYORUM) ios 5.01 yüklü şuan

Jubei76
14-03-2012, 14:52   |  #5  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Alacaktın Galaxy S2 kafan rahat olacaktı :)

dragonkind
14-03-2012, 15:20   |  #6  
OP Taze Üye
9 mesaj

android telefonları sevmiorum yaw yardımcı olurmusunuz lütfen ?

dabbe1
15-03-2012, 00:04   |  #7  
dabbe1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,665 mesaj

androidde seni sevmiyor jailbrack telefonu ( Iphone'nu ) tuğla yapar ( garantisini iptal eder ) artık Apple'da sevmiyor... :D

darkmaster
15-03-2012, 19:12   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
244 mesaj
Alıntı: dabbe1  
androidde seni sevmiyor jailbrack telefonu ( Iphone'nu ) tuğla yapar ( garantisini iptal eder ) artık Apple'da sevmiyor... :
hey yavrum hey ne sallamışsın vesselam... jailbreak telefonu hiç bişey yapmaz kardeş istediğin gibi jb yap, servisemi götürceksin bağla bilgisayara itunes ile orjinal fw ile restore et garantidende çıkmaz keyfine bak sen. ama bende android öneririm. 4 sene iphone macerasından sonra android baya güzel geldi :)

Mumy94
14-04-2012, 12:33   |  #9  
Taze Üye
10 mesaj

Jailbreak her zaman için sorun teşkil edebilir. Eğer teknik konularda çok bilgili degilseniz, jailbreak önermem. Zaten jailbreak'in dezavantajları da çok fazla. Ayrıca restore sonrası ne jailbreak kalır, ne de Cydia. Bu sebeple garanti kapsamından çıkmaz, ama sonuc olarak jailbreak yasal bir işlem degil.
Eğer ücretli uygulamalar indirmek istiyorsanız, en iyisi bence para vermek. Fiyatlar zaten 1-2$ oluyor. Daha sonra restore de yapsan, yapmasan da oyun sende kalıyor ve ömrünün sonuna kadar o oyunu tekrar para vermeden oynayabilirsin.
Ayrıca jailbreak'in problemleri de dediğim gibi çok fazla. Mesela her güncelleme sırasında iyi takip etmen gerekir. Yoksa cihazı sitirlayabilirsin. Virüs gitmeyen cihaza virüs sokabilirsin. Vs.
Sana önerim, ücretli olan uygulamalar bazen ücretsiz oluyor. Bu tip durumlarda sana haber veren uygulamalar veya siteler var. Mesela bir çok AppStore uygulamasının incelemesini barındıran kucukelmakurdu.com 'u tavsiye ederim. Kendi sitem, elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyorum. Faydalı olabilir. :)