Arkadaslar yardım lütfen !!! Acil !!!

Evanescence_TR
01-05-2007, 20:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

slm arkadaslar. bende bi sorunu size sorcaktım. benimde creative muvo C100 markalı 256mb bir mp3 calar var.bundada file system error hatısı vermeye basladı. mp3 ü arkadasım kullanıyodu. kısa bir süre onda kalmıstı. odedi bana: ''en son içine bir mp3 ve ödev dosyası attım ve iştee daha sonra acmak istedim mp3 dinlemek için ama
file system error hatası verdi ve kapandı dedi'' aslında arkadaslar benim canım cook sıkıldı. daha taksitleri bile bitmedi. yardımcı olurmusunuz_? 25.02.2006 tarihinde aldım.faturası ve garanti bilgileri hatta orjinal kutusu herseyi var. napayım yaa_? yardım lütfen_? aldığım yere de götürmek istemiyorum çünkü daha önceden bir olay yasadım.mp3 ü aldığım ilk zamanda kullanırken pil doluu olduğu zaman mp3 ü acıyordum ve sarkının 10sn sinde kapanıyodu. ve bende aldığım yere götürdüm. garantiye yollucaz dediler ve 10 gün gelmedi nerdeysee. bende artık hergün adamın yanına uğradım en sonunda bıktı rafdan yeni bir tanesini verdii :D iştee sorunlar bitmiyor.şimdide kacc ay sonra file system error hatası basladı. bi fikriniz ve çözümünüz varsa söyylerseniz cook sevinirim._? eğer bişey indirilmesi gerekiyorsa sağlam virüssus bir link veriseniz ve kurulumu anlatırsanız cook sevinirim.Artık bi daha garantiye götürmeye yüzüm kalmadı yaa :( HEPİNİZE ŞİMDİDEN COOK TEŞEKKÜR EDERİM.bu arada mp3 fat formatında biçimlendirdim ama gene hata verdi, fat32 de ise biçimlendirme olmadı pc kastı.kac yıl ki bunların garantisi ya... YARDIM :( :( Ağlıyor

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 01 Mayıs 2007 21:47
reouiem
01-05-2007, 21:46   |  #2  
Taze Üye
5 mesaj

mp3 bilgisaraya takdığın zaman format at(biçimlendir)de.Ondan sonra bida şarkıları yükle..

Evanescence_TR
02-05-2007, 08:33   |  #3  
OP Taze Üye
13 mesaj

cook denedim.fat da biçmleniyor ama gene hata veriyor.fat32 de ise hiç olmuyorr.PC kasıyor.
Buarada adimler sesimi duysun.PM den cwp yazmıyorlar.Ben uzmanına sorun bölümğnde konu actım ama neden se  hiç alakası olmayan bi bölüme atıldı konu.dijital fotarafcılığa atıldı konu.mp3 ün dijital fotoyla ne alakası var yaaa...

Borga-x
02-05-2007, 09:20   |  #4  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Aletinin flash bellegi gebermiş olabilir. Üzgün İnternetten firmware güncellemesi yapabiliyorsan yap. Eğer anlamıyorsan bu işlerden hemen servisine götür.

Anladıgım kadarıyla arkadaşın bilgisayardan mp3 playerını cıkartırken güvenli kaldır yapmadıgı için(saatın oldugu yerde yeşil bir ok çıkar onu güvenli bir şekilde sonladırması gerekır)flash bellek kısmı ruhuna el-fatiha.

benersince
02-05-2007, 10:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

arkadaşım yazılımsal bir neden oldugunu samnmıyorum
ilk önerim reset atmayı dene
güvenli kaldır sürekli kullanılmadıgında makineye zarar verir ....
bence servisine gönder eger kendin yazılım atarsan garanti dışı kalacaktır pireye kızıp yorgan yakmaya degmez makine sistem arzası yada teknik arıza yapmış tamiri yada degişimi senin en dogal hakkın bunu sonuna kadar kullan servislerini net ten ögren ve götür

belkide basit bir virüs olabilir ama biçimlendirilmiyor diyorsun  bencede mp3 ünün flash kartını(memoriy) sini yakmış olabilirsin

ayrıca ben philipsin sa 1100 1200 modeli kulaklıgını 3 kere degiştirdim hiç birindede  yok demediler sonuç itibariyle ben tüketiciyim ve benim en dogal hakkım

servisine götür 1 ayda yenisini vereceklerdir ama umalımda elektrik arzası olmasın

geçmiş olsun

jeomania
02-05-2007, 12:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,251 mesaj

şunu bi dene http://ccfiles.creative.com/manu ... PCFW_LB_1_01_01.exe  aleti tak ve programı yükle flashı güncellemeyi dene. olmazsa garantiye gönder kaç gün kalırsa kalsın sonuçta aletin elinde patlamasından iyidir

Son Düzenleme: jeomania ~ 02 Mayıs 2007 12:36
Evanescence_TR
02-05-2007, 17:47   |  #7  
OP Taze Üye
13 mesaj

sağolun arkadaslar. bir deneyeyim güncellemeyi. eğer bellek yanmıs olsaydı yani hiç tık ses tıkcamdı aletden :) ama gene içine falan mp3 atıyom ama gene hata veriyo. ben bi deneyeyim.sonra olmadı gönderirim. Ama güncellemeyi denedikden sonra yazılım atmıs oluyoruz ya sonradan olmassa garantiye göndermek istediğimizde sorun cıkmasın_? yada yaıpda faturayı bize yollamasınlar :) yazılım falan attık die

Evanescence_TR
02-05-2007, 17:49   |  #8  
OP Taze Üye
13 mesaj

yada herhalde anlamazlar içine yazılım falan attığımızı dimi :) işallah garantiye gönderme durumu olmazda çözülürr hemen.zaten mp3 hala arkda.nasıl yapıyosan yap dedim.sitenin adresini verdim.forumun. :) hepinizee cok teşekkür ederim.

Evanescence_TR
16-05-2007, 13:20   |  #9  
OP Taze Üye
13 mesaj

arkadaşlar hepinizee ve tüm chip ekibine CoooK Teşekkür ederim.Sorun çözüldü.dersler çok yoğundudaa ancaa bi teşekkür etme zamanı bulabildim.kusura bakmayın artık ;(
sizin verdiğiniz link den creative nin fw programını buldum, yükledim sorun çözüldü. ama işallah yazılım, fw falan değiştirdimiz için garenti dışı kalmaz ;)zaten sorun çözüldü yaa yeter o ;) bi daha bozulursa gene aynısını yaparım yaw ;)işallah bi dahaa bozulmazzz ;)TEKRAR TEKRARR  HEPİNİZEE,DEĞERLİ BÜTÜN CHİP ÜYELERİNE VE TÜM CHİP EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİMMM...

Son Düzenleme: Evanescence_TR ~ 16 Mayıs 2007 13:22
Mammoth
09-11-2007, 21:06   |  #10  
Yeni Üye
44 mesaj

Benimde Creative MuVo Tx 512Mb Mp3 playerim abim goturdukten sonra seninkiye benzer hata ile calismadi. Benim de canim cok sikildi, Creative sitesinden yeni Firmware yukledim, hemen calisti. Hatta ufak tefek yeni ozellikler eklendi playere :)

miner
17-11-2007, 15:16   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj

bende premier pmp256 mp3 player var. sorunum şu. pc mp3 playeri görüyor fakat ne mp3 atabiliyorum nede mp3 ün içine girebiliyorum.mp3 playeri açtığımda ekrsnda sürekli "stop" yazıyor. yani müzik oynatmıyor. ses verebiliyorsun fakat ses çıkmıyor. ne yapmam lazım. bilenler yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkürler.