arkadaşlar yardım lütfen!

Banned
28-11-2008, 10:26   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
374 mesaj

Benim msn im hacklendi ve gizli sorum felan değiştirilmiş.Tekrar nasıl alabilirim?Bildiğiniz bi program felan varmı?Yardımcı olursanız sevinirim.Şaşkın

Son Düzenleme: Banned ~ 28 Kasım 2008 10:27
SAİNT
28-11-2008, 10:43   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

tuğçe sıfırlama at adres olarak eğer ilk başta sıfırlama parolasını gönderelceği yer olarak başka bi adres verdiysen güvendiğin yani kendine ait ikinci bi adres sıfırlama oraya gider ama yoksa hack'leme olayı yok sadece karşıdakini fake yapabilirsin yani bazı metodları var bi yazılımı karşıdakine yutturarak sistemine uzak masa üstü ulaşım sağlamayla olur. netteki hack'leme programlarına sakın kanma zaten bu yazılımları yapanlarda az önceki söylediğim sistemi kullanıyorlar adınada hack programı deyince sazanlar atlıyor. senin msn adresini çlan arkadaş ya gizli sorunu buldu yada sana bi yazılım yutturdu.

SAİNT
28-11-2008, 10:44   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

ama illaki adres istersen pm'atarım yanlız mesuliyet kabul etmem ve nasıl çalıştığınıda bilmem.

Alparslananadolu
28-11-2008, 10:47   |  #4  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Mail hesabınızı açın. Sseçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum'a gelin.
Buradan kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!
Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.
MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın (sakladığınız parola sıfırlama linki) ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın.

Eğer sizin MSN'niz üzerinden arkadaşlarınızdan kontör vs. gibi istekler de yapılmış ise, konuyu savcılığa bir dilekçe ile de bildirebilirsiniz. O zaman MSN adresinizi çalan kişiyi de bulmuş olursunuz.

Banned
28-11-2008, 10:50   |  #5  
OP Banlandı
374 mesaj

Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim kardeşim.Yalnız alternatif e-posta adresim felan hepsi değişmiş.Ne yaptıysam alamadım bir türlü.Sorunumla ilgilendiğin için çok sağol kardeşim.hayırlı günler diliyorum

Banned
28-11-2008, 10:53   |  #6  
OP Banlandı
374 mesaj
Alparslananadolu
Mail hesabınızı açın. Sseçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum'a gelin.
Buradan kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!
Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.
MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın (sakladığınız parola sıfırlama linki) ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın.

Eğer sizin MSN'niz üzerinden arkadaşlarınızdan kontör vs. gibi istekler de yapılmış ise, konuyu savcılığa bir dilekçe ile de bildirebilirsiniz. O zaman MSN adresinizi çalan kişiyi de bulmuş olursunuz.

yardımın için teşekkür ederim

Banned
28-11-2008, 10:54   |  #7  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Bunun için windows live'e başvurmalısınız.Ispatlayıp durumunuzu anlatabilirseniz iyi lakin pek şansınız yok gibi. En iyisi tüm msn kişilerinize açacağınız yeni hesaptan mail atıp durumu anlatmak ve eski hesabınızı engellemelerini sağlamak. Hack yoluyla adres şifresini geri almak için öncelikle sizin adresinizi çalan kişinin bilgisayarına ulaşmalısınız ki hack işlemini gerçekleştirebilesiniz, oda öyle basit değil. Zaten sizde kendi bilgisayarınızdan değil bağlantınız bir sitede mns adresinizi ve şifrenizi girin penceresine yazdığınız yerden şifrenizi kaptırmışsınızdır. Zira bu işi yapanlar profesyonel kişiler ve çaldıkları adresleri yalnızca msn deki kişilere reklam ve zararlı kod göndermek için kullanıyorlar o adresi alıp adreste kayıtlı kişilerle sohbet etmiyorlar. sizin adresi almaya çalışmaktan daha önce yapmanız gereken kayuıtlı kişilere ulaşıp adresi engellemelerini istemeniz olacaktır. Aksi halde sizden geldiğini düşündükleri dosya ve yazılımlarla olnlarda adreslerinden ve/veya sistemdeki bilgilerinden olabilirler. Bu sizin sorumluluğunuz altındadır.

Banned
28-11-2008, 10:59   |  #8  
OP Banlandı
374 mesaj
khramn
Bunun için windows live'e başvurmalısınız.Ispatlayıp durumunuzu anlatabilirseniz iyi lakin pek şansınız yok gibi. En iyisi tüm msn kişilerinize açacağınız yeni hesaptan mail atıp durumu anlatmak ve eski hesabınızı engellemelerini sağlamak. Hack yoluyla adres şifresini geri almak için öncelikle sizin adresinizi çalan kişinin bilgisayarına ulaşmalısınız ki hack işlemini gerçekleştirebilesiniz, oda öyle basit değil. Zaten sizde kendi bilgisayarınızdan değil bağlantınız bir sitede mns adresinizi ve şifrenizi girin penceresine yazdığınız yerden şifrenizi kaptırmışsınızdır. Zira bu işi yapanlar profesyonel kişiler ve çaldıkları adresleri yalnızca msn deki kişilere reklam ve zararlı kod göndermek için kullanıyorlar o adresi alıp adreste kayıtlı kişilerle sohbet etmiyorlar. sizin adresi almaya çalışmaktan daha önce yapmanız gereken kayuıtlı kişilere ulaşıp adresi engellemelerini istemeniz olacaktır. Aksi halde sizden geldiğini düşündükleri dosya ve yazılımlarla olnlarda adreslerinden ve/veya sistemdeki bilgilerinden olabilirler. Bu sizin sorumluluğunuz altındadır.
Sizede çok teşekkür ederim Kahraman bey.

Crew
28-11-2008, 11:03   |  #9  
Yıllanmış Üye
209 mesaj

ÇaLıNaN MSN NasıL Geri ALıNıR?

https://support.microsoft.com/contactus/emailcontact.aspx?scid=sw;en;1310&ws=1prcen

Adresine giriN

Tüm sorular İngilizcedir. Tabi cevaplarda İngilizce olmak zorunda. Bu yüzden İngilizce bilmiyorsanız, bilen birinden mutlaka yardım alın. Gene bu adımda önemli bir nokta, “Product or Service” seçeneğinde mutlaka “Microsoft Password Network” seçeneğini seçin. Ayrıca en aşağıda bulunan “E-mail adres” kısmına çalınan Messenger mailinizi değil, Microsoft ile haberleşmede kullanacağınız farklı bir mail adresi girin. Genelde 3 veya 4 gün içinde cevap gelir.

Gelen e-mail da ise çaldırdığınız Messenger hesabı ile ilgili 16 soru olacak. Bu soruları eksiksiz cevaplayıp, mailin geldiği adrese geri atmalısınız. Eğer verdiğiniz bilgiler doğru ise gene birkaç gün içerisinde Messenger şifrenizi ve gizli sorunuzu değiştirebileceğiniz bir link size bildirilecek. Oradaki adımları izleyerek, yeni şifrenizi ve gizli sorunuzu oluşturup, çaldırdığınız Messenger hesabınıza girebilirsiniz.

16 soru ve açıklaması:

1. Your Windows Live ID (Çalınan hesabınızın e-mail adresi)

2. Your first name and your last name (Adınız ve Soyadınız)

3. Your date of birth (month/date/year) (Doğum Tarihiniz)

4. Your country (Ülkeniz)

5. Your state (if applicable) (Yaşadığınız şehir)

6. Your postal code (Posta kodunuz)

7. Your IP address List the IP addresses from each computer that you use to access your account. To determine your IP address, visit the following Web site: http://www.whatismyip.com
The numbers that appear at the top of this Web page is your IP address. (Kullandığınız IP adresi)

8. The answer to your secret question (Hesabınız çalınmanda önceki gizli sorunuzun cevabı)

9. The "alternate e-mail address" that is on file for the account (Hesabınız çalınmadan önce verdiyseniz alternatif e-mail adresi)

10. Your Internet service provider. An ISP is a company that provides an end user with a connection to the Internet and other similar services, such as e-mail. Examples include MSNIA, EarthLink, and Comcast. (Biliyorsanız servis sağlayıcınızın adını girin. Ev kullanıcıları için genelde Türk Telekom’dur. İş yerleri ise farklı sağlayıcılar kullanabiliyor.)

11. The last date and time when you successfully signed in (Messenger’ınıza en son girdiğiniz saat ve tarih.)

12. The names of any folders that you created in addition to the default folders (Mail adresinizde varsa yarattığınız klasör isimleri)

13. Names of contacts in your address book (please include the e-mail address) (Mail hesabınızda ekli kişilerin Adı, soyadı ve mail adresleri. Tabi herkesi hatırlamanız mümkün değil. Ne kadar çok yazarsanız o kadar iyi.)

14. Subjects of any old mail that is in your Inbox or mail folders (Son gelen maillerinizin konuları. Ne kadar çok yazarsanız o kadar iyi.)

15. Names of contacts on your contact list (please include the e-mail address)( Messenger listenizde ekli kişilerin mail adresleri. Biliyorsanız kişilerin adı ve soyadlarını da ekleyebilirsiniz.)

16. Your Windows Live Messenger nickname (display name) (Messenger’da en son kullandığınız takma isminiz.)

Destek İçiN = KaTLiaM.Crew@HotmaiL.CoM

Banned
28-11-2008, 11:21   |  #10  
OP Banlandı
374 mesaj

Bunu denemiştim ben.Ama cevap felan gelmemişti:(.Ama bir kez daha denemekten bişey olmaz.Yardımın için çok sağol

Son Düzenleme: tugcelim ~ 28 Kasım 2008 11:22
bykush
28-11-2008, 12:14   |  #11  
Üye
67 mesaj

bence hack lenen msn yi ancak hackleyerek geri alabilirsin ...

Raxx36
28-11-2008, 12:21   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

Fake mail kullanabilirsin... ama onu ayarlamak var

forton
28-11-2008, 12:35   |  #13  
Taze Üye
7 mesaj

Sakın bu iş için uğraşmu Tuğçe..
Allah rahmet eylesin bir daha bu MSNyi almak gibi birsansın yok..
Tabi Hackleyenin insafına kalmış biraz...
sen bu MSN yi unut ve yeni bir MSn al...
Bunun güvenliğinede dikkat et...
zira forumda yayınlanan proğramlardan ben temi olanına rastlamadım...
Sakın bu forumdan proğram indiripde kurayım,kullanayım deme...

SaGoPa KaJMeR.
28-11-2008, 14:02   |  #14  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
forton
Sakın bu iş için uğraşmu Tuğçe..
Allah rahmet eylesin bir daha bu MSNyi almak gibi birsansın yok..
Tabi Hackleyenin insafına kalmış biraz...
sen bu MSN yi unut ve yeni bir MSn al...
Bunun güvenliğinede dikkat et...
zira forumda yayınlanan proğramlardan ben temi olanına rastlamadım...
Sakın bu forumdan proğram indiripde kurayım,kullanayım deme...
O Tür Program Ve Amacı Hinlige calışan konulardan burda bulamazda Ondan indiremez ! ! ! !      

Raxx36
28-11-2008, 14:19   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

Bu forumdan hergün ben birkaç program indiriyorm gayette temiz ve güvenilir...adresi şaşmış olmayasın??

uGuR.uK
28-11-2008, 17:36   |  #16  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

bence hiç uğraşma, hesabını başkası çaldıysa(hack demiyorum bende adramiti gibi) muhtemelen tüm bilgileri değiştirmiştir, tek çaren arkadaşın da dediği gibi windows live ekibi ile temasa geçip yardım beklemek ki onlarında tüm isteklere cevap verip işleri yoluna koyduğunu sanmıyorum çünkü hergün binlece geliyordur öyle mesajlar. onun yerine yeni bi adres alıp arkadaşlarına ordan durumu anlatıp yoluna bakmak en iyisidir. tabi kişi listeni önceden yedeklemediysen hepsini tektek eklemen gerekir, yada ortak arkadaşlarınızın en çok olduğu birisinin kişi listesini al ve kendine ekle(yüklerken tanımadıklarının yanındaki tik işaretinide kaldırırsın, böylece sadece sizinkiler eklenir). buda bi yol işte, kolay gelsin...

Banned
28-11-2008, 17:49   |  #17  
OP Banlandı
374 mesaj
elazigli
bence hiç uğraşma, hesabını başkası çaldıysa(hack demiyorum bende adramiti gibi) muhtemelen tüm bilgileri değiştirmiştir, tek çaren arkadaşın da dediği gibi windows live ekibi ile temasa geçip yardım beklemek ki onlarında tüm isteklere cevap verip işleri yoluna koyduğunu sanmıyorum çünkü hergün binlece geliyordur öyle mesajlar. onun yerine yeni bi adres alıp arkadaşlarına ordan durumu anlatıp yoluna bakmak en iyisidir. tabi kişi listeni önceden yedeklemediysen hepsini tektek eklemen gerekir, yada ortak arkadaşlarınızın en çok olduğu birisinin kişi listesini al ve kendine ekle(yüklerken tanımadıklarının yanındaki tik işaretinide kaldırırsın, böylece sadece sizinkiler eklenir). buda bi yol işte, kolay gelsin...
önerilerin için teşekkürler

rufai
29-11-2008, 01:32   |  #18  
Taze Üye
2 mesaj

yahu ne maili hesabı açması kızcağız msn haclendi diyor maili nasıl açacak? alternatif mailde yok, arkadaşım o adresinin üstüne soğuk su iç bence

Banned
29-11-2008, 12:03   |  #19  
OP Banlandı
374 mesaj
rufai
yahu ne maili hesabı açması kızcağız msn haclendi diyor maili nasıl açacak? alternatif mailde yok, arkadaşım o adresinin üstüne soğuk su iç
içtimBeğendim