Arkadaşlık ile ilgili

Msi_LoverX
14-12-2019, 21:55   |  #1  
Msi_LoverX avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Arkadaşlar içinde bulunduğum bi takım durumlar var o yüzden size danışmak istiyorum benim arkadaş grubum alkol,e..rar vs herşey kullanıyorlar 1.sınıftan beridir beraber olduğum adamlar fakat şuan 28 yaşındayım ve hiçbiriyle anlaşamaz durumdayım neden derseniz kendileri sürekli erkekliklerini kanıtlama peşindeler  aralarından hepsi evli bi tanesi ise sözlü ben bekarım sürekli sanki psikolojik olarak baskı altındaymışım gibi hissediyorum işte evli olanlar kendi aralarında benim çocuğum var diğerine senin niye yok daha  ,  evliler kendi aralarında buluşuyorlar karı koca vs , sözlü olan arkadaşım bütün karılar bana bakıyor vs , böyle salakça şeyler en sonunda kusura bakmayın birader ama hepinize elveda dedim hepsine yol verdim arkama bile bakmadım sizce doğru mu yaptım , yoksa ben mi alınganlık yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim. şuan hiçbiriyle konuşmuyorum onu geçtim  telim bile değişik ki kimse bana ulaşamaz   2 aydır konuşmuyorum ve kararlıyım

excel_mustafa
15-12-2019, 00:02   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

sadece erkeklik ispatlama davası yüzünden alakayı kestiysen yanlış ama artık onlarla ortak bir noktan kalmadıysa doğru hareket olmuş.

excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]