Armies of Exigo kasma sorunu

Pandaaa
27-11-2016, 16:33   |  #1  
Pandaaa avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2016

Merhaba arkadaşlar, günlerdir çözmeye uğraşıyorum ama başaramıyorum bir türlü.
Öncelikle oyun "your video card or drivers does not meet Armies of exigo minimum requirements" hatasını aldım. Bunun çözümünü SwiftShader 2.01 ile buldum. Sonrasında ise oyuna girdiğim andan itibaren bilgisayarım sanki başka bir bilgisayara dönüşmeye başladı, alt+tab yaptığımda normale dönüyor, oyuna döndüğümde aşırı yavaş çalışıyor ve fare imlecini götürmeye çalıştığım yere bile 2 saniyede gitmeye başlıyordu. Kısa gözükebilir ama bunun normali anlıktır, saniye bile sürmez.
En kısa şu şekilde tarif edebilirim, Age of Empires oynarken oyunda 8 kişinin olduğunu ve herkesin full ordusunun olduğunu, savaşırken kastığı anı hatırlayın. Oyun şu anki halinde öyle çalışıyor.
Bu oyunu daha önce çok oynadım, çok severim ve çok seri bir oyundur. Bu bilgisayarımdan önceki bilgisayarımda -yaklaşık 5 yıl önce falan aldım.- oyun harika çalışıyordu.
Görmek istersiniz diye 2 görüntü ekledim, bilgisayarımın özellikleri eklerde.
Yardım edebilirseniz çok minnettar olurum, okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
Sevgilerle.

 


Son Düzenleme: Pandaaa ~ 27 Kasım 2016 16:35 Neden:
White-Fox
28-11-2016, 02:36   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 149
1,042 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2010

 

Bilgisayar donanımınız oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor .Bununda nedeni işlemciniz değil ekran kartınız.Size Tavsiyem çalıştırmak için ek çöp programlar kurup boşuna harddiskin ömründen çalmayın israf olur.